SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Halodrol

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15284

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Gaspari Nutrition Halodrol - 60 kapsułek żelowych

Opis przedmiotu

- niehormonalna, anaboliczna formuła
- zwiększa wytwarzanie i dostepnośc testosteronu dla tkanki mięsniowej
- obniża poziom estrogenów, poprawia estetykę sylwetki
- poprawia zdolności wysiłkowe
- przyspiesza przyrost masy mięśniowej

Gaspari HALODROL Liquigels to zaawansowany preparat modulujący aktywność i fizjologiczny poziom hormonów anabolicznych, przede wszystkim - testosteronu. Dodatkowo substancje akwtywne sukcesywnie obniżają poziom estrogenu i kortyzolu. Specjalnie opracowany skład zawierający wysoce anaboliczny kwas arachidonowy, DHEA oraz dobrze wszystkim znane 6-OXO tworzy bezkonkurencyjną formułę anaboliczną.

Regularne stosowanie Gaspari HALODROL Liquigels wspomaga szybki przyrost tkanki mięsniowej, redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę składu ciała. Preparat przyspiesza wzrost zdolności wysiłkowych takich jak siła i wytrzymałość oraz procesy regeneracji powysiłkowej i nocnej. Nie powoduje skutków obucznych tak czestych przy zakazanych srodkach dopingowych.

Preparat adresowany jest do osób pełnoletnich o sporej aktywności fizycznej, szczególnie sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowo siłowych.


Skład:

Mieszanka składników 480mg
Kwas arachidonowy (40% w mieszance kwasów tłuszczowych/oleju), 6-OXO® (4-Etioallocholen-3, 6, 17-Trione), DHEA, 20-Hydroxy-Ecdysterone, -(-)3, 4-Divanillytetrahydrofuran


Dawkowanie:


1 - 3 kapsułki dziennie, korzystnie - przed snem.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Sklep Sfd © 2007.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-10 15:49:12

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Czy ktoś to stosował?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 942
tak i nie polecam zero efektów jakichkolwiek... także naprawde się przejechałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
efekt taki ze miesnie sa twardsze i bardziej zbite, bralem na noc, rano jak i caly dzien czulem sie swietnie, wrecz cudownie, pozytywnie na mnie dzialal, ale proponuje go jako dodatek do krety, bo sam w sobie nie buduj niewiarygodnej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
nie buduje niewiarygodnej masy, stosowałeś ten wynalazek? ile przytyłeś tylko na tym?
rozmyślam zakup, ale na sfd nie ma konkretnych wypowiedzi, większość myli z jakimś starym prohormonem.
Teraz jestem powiedzmy że na rzeźbie, i ciekawi mnie co ten środek powoduje, zawsze parę kilo dobrej masy nie zaszkodzi
proszę o pomoc, najlepiej kogoś kto to stosował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
daddy miesnie sa twarde, bardziej wyraziste (6-oxo), tesc idzie w goren ale solo do budowy masy to raczej nie, jak masz kase to dodaj go do kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
no właśnie nie chciałem brać kreatyny, 3 miechy temu skończyłem x-panda. Ale jak dodam kreatynę to halodrolu kupię tylko 1 opakowanie, to chyba mało tylko na miecha, aczkolwiek wiedziałem gdzieś ze nie którzy robią z tego 2 miesiące, po 1 tab. biorą. Gruby jak dawokowałes halodrol??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
no ja wlasnie dawkowalem tak ze bralem za malo;/ jako student blokuj mnie fundusz, bralem jednego kapsa na noc ale i tak efekt jako taki byl moglbys walnac w sumie 2 opakowania mysle ze mogloby byc dobrze po tym krete i cacy:-% to ma 6-oxo wiec zbija miecho godne sprobowania ale troche drogie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
dodam tylko ze na opakowaniu wlasnie takie dawkowanie jest rozpisane. Daddy tylko kup tak halodrol jaki jest tu zdjeciu, bo w sprzedazy jest tez wersja "slabsza"- ma ten prostokacik z napisem 60 gels nie niebieski tak jak tutaj tylko czerwony( roznica jest w skladzie nie am dhea bodajze?) jak masz to w dobrej cenie to laduj ;-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
dodam tylko ze na opakowaniu wlasnie takie dawkowanie jest rozpisane. Daddy tylko kup tak halodrol jaki jest tu zdjeciu, bo w sprzedazy jest tez wersja "slabsza"- ma ten prostokacik z napisem 60 gels nie niebieski tak jak tutaj tylko czerwony( roznica jest w skladzie nie am dhea bodajze?) jak masz to w dobrej cenie to laduj :%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
to może pociągnąć tego halodrola przy dawce 1kap i do tego razem kreatyne??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Cytolean

Następny temat

Gaspari Nutrition - Real Mass

Wiecej