SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Garnek rzymski

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 578
Witam
Nie znalazłem tu informacji na temat tego gara więc zakładam temat,choć sam go nie posiadam. Słyszałem i czytałem jednak, że potrawy upieczone w tym naczyniu smakuja zayebiscie. Może ktoś posiada takie coś?

Jak to działa? W garnku rzymskim przygotowujemy potrawy beztłuszczowo. Delikatne pory gliny absorbują wodę, którą nawilżamy garnek przed użyciem. Przy stopniowym ogrzewaniu tworzy się delikatna warstwa pary wodnej - zarówno wewnątrz garnka, jak i w piekarniku. W efekcie otrzymujemy doskonałą pieczeń - chrupiącą na zewnątrz i soczystą w środku. I to wszystko w naturalnym tłuszczu wydobywającym się z mięsa.
Nasze garnki doskonale nadają się również do innych potraw, można w nich np. gotować zupy - bez utraty substancji odżywczych i walorów zapachowych.
To warto zapamiętać - gotowanie w rzymskim garnku eliminuje z potraw zbędny, niezdrowy tłuszcz. Dzięki zastosowaniu glinianych naczyń, Wasze potrawy będą się piekły lub gotowały w sosie własnym, zachowując naturalny smak i aromat. Dziecinnie prosty w użyciu garnek rzymski zagwarantuje zawsze zdumiewające kulinarne rezultaty i pozwoli na zaoszczędzenie czasu spędzanego w kuchni. Wystarczy tylko przygotować składniki, włożyć je do garnka i wstawić do piekarnika. Zostaje nam już tylko uczta dla podniebienia, wzbogacona o walory estetyczne, gdyż nasze garnki bardzo efektownie prezentują się na biesiadnym stole.

Ceny oryginalnych niemieckich garnków zaczynaja sie od ok. 130zł (polskie sa tańsze, ale podobno szybko pękają)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk z makaronem

Następny temat

Polędwiczka faszerowana szpinakiem i serem

WHEY premium