SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer rano vs szkoła

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
witam, ćwicze od ok. 4 miesiecy, niestety jestem ekto wiec nabralem jakeis 2 kg, bylo to na sucho, wiec teraz postanowilem ze trzeba cos przyśpieszyc i zainwestowałem w Mutant Massa, i tu sie pojawia dylemat, codziennie do szkoly mam na 8, czasem nawet na 7 wiec jak mam brac gainerka rano? ze śniadania nie mam zamiaru rezygnowac, bo lubie jesc :) a podobno gainer spożyty zaraz po posiłku to równei dobrze mozna go wylac... jakie rozwiązanie proponujecie? z góry dzieki za pomoc...


dla informacji waże 70 kg i mam 187 cm wzrostu wiec jestem stosunkowo chudy, ale chodiz mi o to ze wydaje mi sie ze wskazania producenta (260g/dzien) są jak dla mnie trafne...

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wrzuc tutaj rozpis b/ww/t (i zapotrzebowanie ogolnie) z kazdego posilku - to Ci powiem kiedy masz przyjąc gainera

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-11-17 09:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
gainer jest tylko uzupełnieniem diety najlepszym rozwiązaniem jest pic gainera zaraz po treningu

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
dzieki, no ale przy mutancie trzeba to jakos rozplanowac bo 260 gram na raz to nie sposób, wiem ze wypadalo by rano, i po treningu a w dnt rano i popołudniu miedzy posilkami, tylko jak pic rano? przed, po sniadaniu?

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1534
to stosuj tego gainerka jako 2 sniadanie w szkole.

THINGS YOU DON'T WANT TO HEAR DURING SURGERY

# Well folks, this will be an experiment for all of us.
# Oops! Hey, has anyone ever survived 500 ml of this stuff before?
# Nurse, did this patient sign the organ donation card?
# Ya' know... there's big money in kidneys... and this guy's got two of 'em.
# Wait a minute, if this is his spleen, then what's that?
# Oh no! I just lost my Rolex.
# Damm! There go the lights again...
# What's this doing here?
# That's cool! Now can you make his leg twitch?!
# Bo! Bo! Come back with that! Bad Dog!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
Kolega wyzej ma racje jako 2 śniadanie można go stosować

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
no kurde, nie da sie, chodze do gimnazjum, i a) to by troszke dziwnie wygladalo, b) żywcem nie mam jak tego tam rozpuścic, wiec to raczej odpada...

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
Zjedz rano śniadanie, zalej porcją (ok 70gr) gainera te śniadanie, później w szkole zjedz drugie śniadanie i zalej gainerem (też 70gr), później po powrocie do domu do posiłku jakiegoś również 70gr i po treningu wal odrazu 70gr a później po jakiejś godzince bądź więcej szamaj normalny posiłek. Nie wiem o jakiej porze masz treningi, ale raczej będziesz wiedział o co mi chodzi. Skoro jesteś ekto to takie bombki kaloryczne naraz Ci dobrze zrobią

Zmieniony przez - DaRK666 w dniu 2009-11-15 20:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
dzieki piekne, wiecie przyszla mi do głowy taka mozliwosc zebym wstał powiedzmy o 5 rano, machnął 130 gram gainera, przespal sie jeszcze no i o 7 sniadanie... mialoby to sens? (jestem gotow na takie poswiecenia ;p) a drugie 130 g po treningu a w dnt 70 ok. 14:30 i 70 ok. 17... do tego mam mozliwosc uzupelnienia tego czystym bialkiem na wieczór, a w szkole planuje jesc te batony ,,booster", wydaje sie to byc calkiem wygodne. co sadzicie?

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
przeciez sa do kupienia shakery co za problem wlac wody rozmieszać i wypić

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
moze odpuscmy kwestie ,,w szkole" chodzi mi o to czy wstawanie wczesniej ,,na gainera" ma sens?

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
a masz dietę ?

NO pain NO gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apetyt po Ostrowi

Następny temat

Kreatyna + białko

WHEY premium