SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer czy białko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 495
Dobry!
Ćwiczę prawie dwa lata. Od kwietnia br. miałem przerwę, wznowiłem ćwiczenia we wrześniu. Mam 173cm wzrostu, aktualnie 72kg wagi (przed przerwą 75/76kg). Aktualna dieta jest znacznie ubozsza w białko w porównaniu do wcześniejszego okresu - po prostu nie przykładam się do odpowiedniego 'białkowania' :/ Natomiast węgle jem całkiem przykładnie ;) Generalnie chciałbym nabrać masy, wrócić do 76kg.
Pytanie do Was: kupić same proteiny, czy gainera?? Osobiście jestem, na razie, bardziej przekonany do zakupu gainera (Olimp albo Hitec).
Poradzcie ;)

Trzeba być dużym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
wiem o tym.
chodzi o co innego-chlopak mowi ze je 5/6xdziennie ale brakuje mu bialka.
interesuje mnie czy w jego przypadku Top mass zadziala,jak tak to na ile.
to wszystko
pozdro

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Sam sobie odpowiedziales w pytaniu brak ci bialka = kup bialko

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 495
Taaa, ale aktualnie wyglądam jak patyczak! A 76kg nie jest granicą nie do przekroczenia

Trzeba być dużym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Wazny jest dodatni bilans kaloryczny aby rosnac nie jakies bialko o gainer ale to pewnie wiesz ... wegle latwo uzyskac z pozywienia napewno latwiej niz np. bialka duzo zjesc.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
To moze kup sobie bulka?

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kup top massa albo profi z olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5428
Razem z nacką chodzę na siłownie. O ile kiedyś wyglądał spoko, to teraz wygląda na wychudzonego. Jak na moje oko samo białko nie pomoże, bo on nie potrafi nabrać masy _żadnej_. Ani beztłuszczowej, ani tłuszczowej. Zupełnie jakby w domu jedzenia nie dostawał :)

Najbardzie polecałbym gainera, jak nabierzesz trochę masy to wtedy można się zastanawiać nad białkiem coby beztłuszczowo mięśnie łapać.
No i regularne wdupianie białka w postaci normalnego żarcia oczywiście - gainer jako dodatkowy zapychacz ;)
GM

Wszystko co duże rodzi się w bólach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
a co jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Tutaj nie chodzi w takim razie co ma brac - wazniejsze bedzie to co je !
Dieta musi byc porzadna, 6 posilkow dziennie i nie koniedznie malych sa ludzie ktorzy 3/4 dnia spedzaja na jedzeniu a nie tyja znam takich sporo, prze***ana sprawa

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 495
Co jem? Jem wszystko to co należy. Ale zdecydowanie za mało jem białka. Spożywam pięć, sześć posiłków dziennie. Nie wiem, przelatuje to przeze mnie i leci do wyjścia Z Gojem już sporo na ten temat deliberowaliśmy i faktycznie na początek kupię wiaderko gainera, a potem sie zobaczy

Trzeba być dużym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Sprobuj moze spowolnic swoj metabolizm - skocz do odzywiania

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko extensora czy ovopol??

Następny temat

mleko w proszku

Wiecej