SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer a redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
chcialem sie zapytac czy moge z Gainera(w jednej porcji) dostarczyc jednorazowo naraz:
40g bialka
78g wegli
1g tluszczy

czyli 133g odzywki Vitalmaxa-,,CFM GAINER 30''

I czy po 30min. od spozycia takiej dawki mógbym juz trenowac?

I wogule jaką byscie polecili odrzywke zeby pokryc takie zapotrzebowanie, interesuje mnie:
40g bialka ( nie mniej i nie wiecej)
80g wegli ( + - )- moze byc troche mniej lub wiecej
tluszczy jak najmniej

Bardzo mi pomozecie odpowiadajac na te pytania:
aha jeszcze jedno pytanie co sądzicie o Gaineru na redukcji
oczywiscie bilans kaloryczny diety bylby na -
z gory Dzieki Wam bardzo za odpowiedzi

PS. mile widziene odp i opinie profesjonalistow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>Co do bialko to nie powinienes przekraczac 30g co 3 godziny bo organizm nie jest w stanie wiecej przyswoic

Ja jestem w stanie zjesc 4 posilki na dzien i jak bym mial dostarczac tylko 30g bialka w posilku to dostarczylbym 120g bialka , a waze 94kg
Wiec dostrczylbym organizmowi tylko ok 1,3g bialka / kg masy

faftaq a 100g jak bym dostarczyl z tego carbo biogenixa to by moglo byc bo wlasnie teraz juz mam prawie ukonczona diete i tyle mi brakuje z tego carbo

Aha i czy moge dostarczyc bialka z odrzywek do 1/3 dziennej porcji po czytalem gdzies ze do tylu czyli 1/3 dziennej porcji mozna dostarczac z odrzywek.



Zmieniony przez - wojt88zb w dniu 2009-06-21 19:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10203
gainer na redukcji to zły pomysł, bo opiera się dietę wtedy na białkach, tłuszczach i węglowodanach złożonych. Zostaw go sobie na masowanie, jeśli już chcesz coś pić z prochu to białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taka dawka jedynie po treningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok a nadaje sie odrzywka bialkowa jako zamiennik posilku przedtreningowego i po jakim czasie juz moglbym trenowac od spozycia takowej bo zalezy mi na czasie

Zmieniony przez - wojt88zb w dniu 2009-06-17 17:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10203
to juz byłoby lepiej po powrocie z pracy zagotować wodę, zalać nią płatki owsiane, poczekać aż namiękną i je zjeść z białkiem w prochu, a nie gainer. A jeszcze lepiej te płatki i kawał piersi, nawet na zimno z wczoraj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobrze a po jakim czasie od zjedzenia takiego posilku jak mowisz moglbym juz trenowac tzn.po platkach i piersi

bo po odrzywce moglbym juz szybciej zaczac trenowac niz po zwyklym posilku, bo sie szybciej strawi co nie/
tzn.zalezy mi na jak najszybszym rozpoczeciu treningu po posilku noi wydaje mi sie ze po odrzywce najszybciej moglbym zaczac trening, no a nie mam 2h czy godz czasu az posilek sie strawi przed treningiem hmm.. zastanawiam sie nad ta odrzywka z platkami zmiksowalbym je na mial z odrzywka i chyba juz tak po 30-45min moglbym zaczas trenowac co nie/
jak myslicie?



Zmieniony przez - wojt88zb w dniu 2009-06-17 18:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Zależy jeszcze co to za posiłek przed treningowy. ?

ale ogólnie dla mnie wystarcza 45 minut..

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak chodzi mi o posilek przetreningowy
a posilek np taki.
halibut bialy swierzy 164g B-33g T-3g W-0
ryż brązowy 104,6 B-7 T-1 W80



bo jak juz ma byc z ww a wegle bylyby z pozywienia a nie z odrzywki to juz wole i bialko dac z pozywienia

Mam takie pytanie jakbyscie jeszcze odpowiedzieli
mozna zjesc banana bezposrednio po treningu tak jak gainera??

I jeszcze bylbym wdzięczny bardzo jakbyscie mi podali stronke do gainerow wlasnej roboty jak ktos ma, bo widzialem kiedys taka ale gdzies mi sie zapodziala








Zmieniony przez - wojt88zb w dniu 2009-06-17 19:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja jesli trening mam rano i liczy sie czas jem: wpc+ryz+ dodatek rodzynek/banana/innych owocow (ostatnio truskawek).

na redukcji jednak uwazalbym z weglami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok a co sadzicie o tym ,,zeby dostarczac 2/5 dziennej porcji weglowodanow w ciagu 30min po treningu i w kolejnych 30min bialko''
Bo przeczytalem to w jednym poradniku i u mnie ta dawka wegli po treningu by wyniosla ok 186g ww , no a jak bym chcial to dostarczyc z tej odrzywki ,,Biogenix carb bx'' to bym musial wladowac tego z osobna 4 porcje az zeby taka ilosc dostarczyc czyli 200gram co myslicie o takiej dawce tej odrzywki nie zaszkodzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4617
Co do bialko to nie powinienes przekraczac 30g co 3 godziny bo organizm nie jest w stanie wiecej przyswoic, a reszta raczej sie zmarnuje. Co do duzych dawek gainera musisz sobie odpowiedziec czy to ma sens, jesli zjesz iles tam razy wieksza dawke zatkasz sie i nie zjesz tyle ile trzeba posilkow, lepiej porozbijac je na mniejsze. Co do posilkow przed trningiem to normalnie powinno Ci 30 do 45min starczyc przerwy miedzy posilkiem a rozpoczeciem treningu, jesli oczywiscie nie przesadzisz z iloscia kalori w posilku, jednak kazdy ma inna przemiane materi i roznie to wyglada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różne formy kreatyny

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementów

Wiecej