SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer a colitis ulcerosa

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402
Witam, moja bratowa choruje na colitis ulcerosa(wrzodziejące zapalenie jelita grubego). Nie może jeść wielu potraw a dietę uzupełnia Nutri Drinkami. Z uwagi, że na dłuższą metę jest to dość kosztowne rozwiązanie wpadłem na o wiele tańszy pomysł a mianowicie gainer. Do Was kieruję pytanie czy gainerem mogłaby zastąpić Nutri Drinki oraz czy może jej to zaszkodzić? Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
Niestety choruję na to samo więc mogę coś napisać. Trzeba uważać co się je i w jakich ilościach ale generalnie nie ma produktów "zakazanych" choć przy niektórych lepiej zachować umiar przy tej chorobie (tak mówiła moja lekarka i potwierdziło się to pózniej u mnie w praktyce). Jednemu szkodzi innemu nie. Brałem różne odżywki i suplementy i żaden mi jeszcze nie zaszkodził. Sama więc musi to na sobie sprawdzić i raczej nie będzie problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5135
Może lepszym rozwiązaniem będzie tutaj mrp (odżywka zastępująca posiłek) albo białko? i na pewno wyjdzie taniej niż nutri drink. Co to gainera, to bałbym się brać przy takim schorzeniu. Gainer jak to gainer wszystkiego w nim po trochu, przeważają węgle, surowce miernej jakości. Ale to moje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IONTO LIGHT - Brak

Następny temat

Ten kto bral VITALMAX gainer 2

WHEY premium