SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer - jaki wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2336
Witam wszystkich,
Przejdę do rzeczy.
Pewna osoba poleciła mi kupno Gainera. Ktoś może doradzić jaki kupić?
Ćwiczę w domu z ciężarkami i z własną masą ciała.
Jestem ektomorfikiem, ciężko nabieram kilogramy.

Wiek 19
Wzrost 173 cm
Waga 63 kg
Ostatnimi czasy brałem Jabłczan Kreatyny oraz BCAA (4:1:1) - tj. ponad 2 tyg temu.
Nie mam żadnej diety.
Chciałbym osiągnąć wagę ok 75 kg.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
na pewno solidna porcja po treningowo, reszta zalezy od brakow w diecie i koniecznosci zjedzenia czegos na szybko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
DawidDawid98
...Nie mam żadnej diety...
Pozdrawiam.


Kup w takim razie jakikolwiek - to nie ma żadnego znaczenia w Twoim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2336
Chciałbym, żeby ktoś coś doradził pod względem jakościowo-cenowym.
Znajomy mi powiedział, że najlepsze są z Olimpu, jednak może tutaj są inne opinie na ten temat.

Znalazłem ranking Gainerów i sprawdziłem 4.

1. MAXMASS 3 XL - 6000g - 150,00 zł
2 porcje - 200g
30 dni

2. Fitness Authority Mass Core 7000g - 169,00 zł
2 porcje - 400g
17-18 dni

3. ALLNUTRITION Mass Acceleration - 7000g - 149,99 zł
3 porcje - 210 g
33 dni

4. Berserk Labs Devil Mass - 6660g - 160,00zł
3 porcje - 330g
20 dni


3 wydaje się pod tym względem najlepsza, ale czekam aż doradzi ktoś, kto już używał, któryś z tych lub zna się lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jak najbardziej możesz wziąć od AllNutrition
Ale tak jak napisał kolega wyżej nie ma to znaczenia, bo nadal bez diety będzie to strzał w ciemno

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2336
Dzięki za podpowiedź. Nie będę wdawał się w szczegóły, ale odnośnie diety mogłoby być ciężko :P
Zobaczę po np. 2 miesiącach czy waga uległa jakieś "lepszej" zmianie czy nic.

Właściwie to od razu zapytam. Nadal mam ten Jabłczan Kreatyny i Bcaa - starczy na ok 2-3 tyg.
Łączyć z Gainerem czy nie, jeśli tak, to w jaki sposób?



Zmieniony przez - DawidDawid98 w dniu 2018-03-28 21:22:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2-3 tygodnie stosowania kreatyny nic Ci nie dadzą, około 8 tygodni to takie minimum bym powiedział

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2336
Skończyłem stosować około 3 tyg temu, przestałem ze względu na szkolenie wojskowe.
Czyli lepiej sam Gainer jeśli nie zamierzam teraz kupować kreatny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak nie chcesz by leżało mozewsz wykorzystać, nic takiego się nie stanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
DawidDawid98
Skończyłem stosować około 3 tyg temu, przestałem ze względu na szkolenie wojskowe.
Czyli lepiej sam Gainer jeśli nie zamierzam teraz kupować kreatny?


kwestia czy cos zmienilo sie w temacie diety?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2336
Przez szkolenie wojskowe miałem dziennie ok 4 tys. kalorii - nie karmią tak źle, jak niektórzy myślą :P
W domu aż tyle nie jem. Więc kalorycznie na pewno zmalało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2336
Byłem dzisiaj w sklepie, jednak nie było danego Gainera.
Zaproponowali mi AMIX CARBOJET BASIC - ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Szukałem w internecie jednak mało znany. Dlatego zamówiłem z SFD - ALLNUTRITION Mass Acceleration
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na mase

Następny temat

EXTRIFIT GELA PUR, stawy

WHEY premium