SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer - Czas brania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 84
Hej. Proste pytanie. Ile czasu można bez obaw brać gainera? Nie dawno skończyłem 3kg opakowanie gainera. Starał się brać codziennie dawkę 70kg (zalecane na opakowaniu). Ważę obecnie 65kg, staram się trzy razy w tygodniu uczęszczać na siłownię. Moja ciało charakteryzuje się błyskawiczną przemianą materii. Mogę jeść, jeść i jeść, a nie przytyję. Zazwyczaj utrzymywałem wagę 60-62kg. Dopiero rozpoczęcie regularnych treningów + gainer spowdowały, że waga zaczęło w końcu iść w górę.

Żołądek mam nieco wrażliwy. Dawniej przez rok merzyłem się zapaleniem błony śluzowej. Teraz niby jest dobrze, ale przy braniu kreatyny odczułem, że nieco robiło się tam betoniarkowo. Przy gainerze nie odczułem skutków ubocznych. Jednak wolałbym się dowiedzieć, jak jest z braniem gainera?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
gainer to nic innego jak jedzenie w prochu wiec mozesz go jesc do konca zycia. pytanie tylko po co ladowac w siebie cukry proste. wiele osob uwaza ze ma super przemiane materii, ze je je i je i przytyc nie moze, a pozniej sie okazuje ze ledwo zjada swoje zero kcal

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 84
Tylko czy jego długotrwałe spożywanie nie wpłynie negatywnie na organizm, żołądek, wątrobę itp? W końcu to suplement :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Elektrox14
Tylko czy jego długotrwałe spożywanie nie wpłynie negatywnie na organizm, żołądek, wątrobę itp? W końcu to suplement :D

To odżywka uzupełniająca diete , stosowana rozsądnie napewno nie wpłynie negatywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75963 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754461
Jak masz wrażliwy żołądek, to pij z wodą, a ilości niezbyt duże (odżywki).

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz?

Następny temat

Złe samopoczucie po beta alaninie

WHEY premium