SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2 - doradźcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Mam zamiar kupić odzywke weglowodanowo - bialkowa firmy Vitalmax - Gainer 2. Mam pytanie - czy ten gainer jest dobry ?

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tak

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Tak przyzwoity. Polecam

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
tak, dobry

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
tak

ups nie widzialem , innych wypowiedzi

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-11-02 13:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
Przez to czy jest dobry rozumiem efektywność w przyroście masy ciała a nie smak.
Efektywność <przyrost masy mięśniowej i tluszczowej> każdej odżywki uwarunkowana jest przez kilka czynników, jednym z nich jest Twój sposób odżywiania. Patrząc czysto teoretycznie na kwestię odżywiania możliwe jest zapewnienie wszystkich składników pokarmowych poprzez normalne posiłki, jednak w praktyce sprawa nie wygląda już tak różowo <szkoła, szybki tryb życia, dziewczyna, ...>. "Gainery" zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety. I ten gainer spełnia swoje zadanie. Białka w Gainer 2 są wyłącznie pochodzenia zwierzęcego, bez domieszek słabiej przyswajalnych białek roślinnych. Zawiera również niewielki dodatek substancji anabolicznych.
Wg mnie odżywka: Gainer 2 jest sprawdzona i zapewne Tobie też pomoże przy rozbudowie masy mięśniowej < tłuszczowej zapewne również :) >.
Stosuj ją jako uzupełnienie posiłków lub jako ich zamiennik oraz po treningu <ok.30-60 min. po treningu>.

w celu poszerzenia wiedzy na temat efektywności tej odżywki odsyłam Ciebie również do wyszukiwarki.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
ten jak zwykle...cały wykład

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bardzo dobry gainer jesli chodzi o sklad troche gorzej jesli chodzi o smak (dla mnie za slodki i to bardzo) ale smak to jest sprawa indywidualna i nie istotna az tak bardzo


p.s. Banan tez zauwazylem z tymi wykladami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
jako student i to jeden z nielicznych chodze na wykłady więc na tym punkcie jestem wyczulony, dobry wykład to podstawa sukcesu :)

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
wlasnie wcinam tego gainera sklad ciekawy - sporo bialka ponad 27% i w calosci zwierzece, cena dobra 4,5kg - 125zl (tyle ja placilem ;-P) smak - mam bialka czekolade dobra chociaz troche za slodka i moze mdlic jak sie duzo je tego gainerka

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
spoko. teraz juz wiem ze go kupie

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy HMB+kawa+tauryna wystarczy?

Następny temat

Knockout

WHEY premium