SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer + mono po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Mam taki zestaw:
Mutant Mass 6,8kg
duzy Cell pump
kreatyna mono Vitalmaxa
bialko ostrowia WPC 80%

diete mam taka na oko :)

cel to masa i sila.

Czy dobrze bede dawkowal te suplementy??

Dawkowanie
DT:
rano: Mono na czczo 5g
30min przed treningiem porcja cell pumpa
po treningu porcja Mono + Mutant mass (130g)

DNT: rano Cell Pump na czczo
w porze treningowej porcja Mono na czczo.

i mam takie pytanie czy mozna brac razem gainera i mono?? chodzi mi o to czy mozna go mieszac w jednym shekerze i po treningu wypic :) ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
sogow mam malo bo zadko komlus cos podpowiadam moge zlapac duzo sogow wystawiajc np moje fotki ale po co mi te sogi ??

HWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
można.all ok sie wydaje (btw pamietaj ze porcja gainera zależy od ciebie a nie od dawkowania z opakowania)pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Wrzuciłbym CP po treningu , mono tak jak napisałeś rano na czczo, w DNT tylko 5 gram mono rano i chyba bedzie stykać.
Kreatyne najlepiej brać w opdstępie godziny od posiłku/białka.Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
wiem :) ale mysle ze 130g bedzie wporzadku :) raczej ciezko mi jest sie zatluscic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
to jak wkoncu brac to w jednym shekrze czy odrazu po treningu porcja mono i pozniej 25min pozniej porcja gainera ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699567
możesz brać razem
nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko jest ok.
tylko nie wiem w końcu jak chcesz brac w nietr.- ale napisze jak bedzie najlepiej;
mono rano- jak przewidujesz gainer to możesz zmieszac razem, podobnie po treningu, wiec nie powinno byc wątpliwości bo taki mix jest ok.- a cp w porze treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
ja na twoim miejscu bym brał kreatyne po treningu a po 30 minutach mutant mass nie można łączyć kreatyny z białkiem

HWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kowal nie bredź
i zmień podpis, bo razi d****izmem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
wasze posty światczom o małej wiedzy a to że na większości produktach kreatynowych nie piszą że nie można łączyć w jednej porcji to nie znaczy ze można tak samo jak są białka z kreatyną nie wiem poco wo gule są takie chyba tylko zeby był wiekrzy skład i żeby tacy jak ty sie cieszyli z tego piszą że można mieszać z mlekiem a wiadomo ze kreatyny mlekiem nie mozna popijac poczytaj troche na ten temat masz na przykład to napisane w nitrobolon

HWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po twoim znajomości zasad pisowni mozna łatwo wywnioskować ze szkołe to omijałeś szerokimi łukami.
Wiec wątpie byś miała na ten temat wiedze.
Słuchaj emenensa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nastepny cykl

Następny temat

Pierwsza Odżywka!!!

WHEY premium