SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer + kreatyna + tauryna, jak łączyć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Siema, kupiłem: Gainera Mass XXL, kreatyne monohydrat Vitalmaxu i tauryne w kapsułkach Olimpu. Nie wiem, jak to dokładnie połączyć, kiedy co brać. Mam pytania:

1. Na opakowaniu kreatyny jest napisane, żeby brać przed i po treningu, a słyszałem, że najlepiej naczczo. Brać rano i po, czy przed treningiem, czy tak jak jest napisane na opakowaniu?
2. Tauryne brać, w tym samym czasie, co kreatyne? Najlepiej jakie ilości? Na opakowaniu jest podane, żeby 2-4 kapsułki dziennie, a w 1 kapsułce jest 1000 mg. tauryny.
3. Jak łączyć kreatyne z gainerem przed lub po treningu?

Z góry dzięki:)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ad.1 - Bierz rano i po treningu
Ad.2 - Bierz 30 minut przed treningiem łącznie z kawą w celu pobudzenia, jak nie to wal z porcja kreatyny po treningu.
AD.3 - Po treningu weź kreatynę, odczekaj 10 minut i bierz gainera. Możesz też wziąść razem. Możesz też wziąść kreatynę rano i przed treningiem, a bezpośrednio po treningu gainera.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
"Ad.1 - Bierz rano i po treningu
Ad.2 - Bierz 30 minut przed treningiem łącznie z kawą w celu pobudzenia, jak nie to wal z porcja kreatyny po treningu.
AD.3 - Po treningu weź kreatynę, odczekaj 10 minut i bierz gainera. Możesz też wziąść razem. Możesz też wziąść kreatynę rano i przed treningiem, a bezpośrednio po treningu gainera. "

Z tego co czytałem nie powinno się spożywać kofeiny podczas brania kreatyny.
Jakbym brał kreatyne rano i po treningu, to tauryne też brać rano i po treningu razem z kreatyną?
Odnośnie Twojej adnotacj do pytania 3, która opcja jest najlepsza? Mnie się wydaje, że chyba kreatyne po treningu od razu z tauryną, i po 10 min. gainer, a jakie jest Twoje zdanie?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Może ktoś jeszcze się wypowie?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Mógłby ktoś odpisać, bo jutro chce zacząć tą suplementacje.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
"Z tego co czytałem nie powinno się spożywać kofeiny podczas brania kreatyny." - to min możesz brać (a w stakach masz kreatyne z kofeiną zmieszaną)

KREATYNE:
rano i po treningu z tauryną a po 10min GAINER lub gainer + kreatyna + tauryna

to jest jedno

pozdro -rośnij

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać na swój 3 cykl??

Następny temat

co o tym myslicie??

WHEY premium