SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 105
Witam!
Jestem osobą, która ma nietolerancje laktozy, aktualnie stosuje białko ISOLATE PROTEIN z AllNutrition i nic mi po nim nie jest, żandych problemów żołądkowych. Chciałbym teraz zacząć stosować Gainer MCT z Olimpu i właśnie tutaj pytanie czy jeśli brałem izolat białka i nic mi po nim nie było, to czy jak wezmę ten gainer to mogą wystąpić jakiekolwiek problemy żołądkowe?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jeżeli jest w nim laktoza to niestety mogą. Nie do końca rozumiem sens. Skoro WPI dobrze tolerujesz, to w jakim celu chcesz kupić gainera? Wystarczy zakupić carbo i masz gainera bez laktozy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 105
Jestem ektomorfikiem, nie mam żadnej diety, nie zawsze daje radę zjeść określoną liczbę posiłków, więc wydaje mi się że gainer jest dobrym rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
No to się mylisz . Najlepszym rozwiązaniem jest doprowadzenie odzywiania do wyższego poziomu co wpłynie na poprawę sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
Najpierw białko , teraz gainer ? Musisz zdecydować jakie masz braki . Jednak jak nie prowadzisz odpowiedniej diety to tez zapewne nie wiesz jakie masz braki w odżywianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Chcesz cośna szybko to bierzesz płatki ryzowe błyskawiczne, zalewasz wrzątkiem czekasz jak przestygnie czy zimnej wody dolewacz z białkiem i gotowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 105
No dobrze, rozumiem. Chodziło mi tylko o to czy moja osoba mogłaby wziąc owy gainer. Aczkolwiek dziękuję za odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Oczywiście, że możesz. Ja osobiście jednak bym nie brał. Raz, że nie mam braków w diecie, a dwa że wolne je mieć czasami, niż uzupełniać gainerem. Zawsze można węglowodany uzupełnić innego dnia. Ty jednak nie wiesz nawet ile masz ich uzupełnić, więc nie ma o czym pisać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak nie tolerujesz laktozy to odpoada, izolaty czy hudrolizaty mają jakieś sladowe jej ilosci, w gainerach już wpc raczej jest stosowane

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Sam sobie możesz sporządzić gainera. Na wiele sposobów. Są płatki owsiane górskie lub jaglane które możesz zmielić w blenderze na proszek, możesz dodać białka , masła orzechowego , mleka be laktozy albo wody, banana, jest wiele opcji wystarczy trochę wyobrażni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
wiele osob mysli, ze jest ekto i ma problem z przytyciem, a po prostu sa to osoby szczuple, ktore jedza zbyt malo
myzle, ze jak dopracujesz odzywianie nie bedzie problemu z tym aby przytyc, nawet szybciej niz Ci sie wydaje, tylko trzeba odpowiendio duzo jesc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja aakg, bcaa, ashwa

Wiecej