SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GYMNASION w Katowicach

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 525
Czesć
orientuje się może ktos kiedy ma być otwarty Gymnasion w katowicach?

"nie przejmuj się tym na co nie masz wpływu"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Ja tam bywam w godzinach 16 - 20 Aczkolwiek, jesli wszystko pojdzie dobrze i zakoncze lada dzien sesje to bede miala cale dnie wolne wiec byc moze przerzuce sie na poranki ) Jesli ktos mnie bedzie szukal to jestem taka mala <hahaha> mysz z dwoma kucykami

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
a co to jest ?

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44979
Gymnasion bedzie to siłownia ,fitnes klub i takie tam inne ,właścicielami sa m.in M.Czerkawski ,A.Wszoła.Ma sie znajdowac w tym nowo powstałym cetrum biznesu.Tez jestem ciekawy kiedy otworza ,bedzie jakas lepsza siłownia wrescie w Kace

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Ma to powstac na os. Paderewskiego obok stawow? Czy o to chodzi? Jesli tak to planowane otwarcie jest na wakacje 2003.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44979
no ja słyszałem ze to ma byc w tym nowo budowanym wiezowcu Centrum biznesu czy jakos tak...a moze otworza dwa Gymnasiony w katowicach

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
aaaaa, ale tam nie sadze zeby miesieczny karnet kosztowal mniej niz 180zl...
sad but true...

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44979
no to tego mozmemy byc pewni

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Widze ze wielu katowiczan czeka na otwarcie Gymnasiona Niestety nie ma dobrych wiadomosci - Uni Center - czyli ten budynek, w ktorym sie bedzie znajdowal Gymnasion mial byc oddany do uizytki 1 grudnia... Po raz chyba 4 przesunieto jednak otwarcie na ........1 marca Podejrzewam ze poki nie skoncza go budowac i nie oddadza go do uzytku to klubu nie bedzie... Jakkolwiek budowe jako taka chyba juz skonczyli, teraz z czego ostatnio widzialam uprzataja teren wokol i zajmuja sie wykonczeniem wnetrz... Hotel Holiday Inn, ktory ma byc na ostatnich pietrach tego budynku juz ma rozwieszone po Katowicach drogowskazy... Wiec... byle do wiosny....

Przy okazji - z jakich silowni korzystacie obecnie? Niestety w tej materi w naszym miescie to bieda okrutna

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
racja w Katowicach nie ma silowni na kieszen wymagajacego studenta.
1. jest GYM - wypas niezly, ale 120zl/miesiac odstrasza skutecznie, z dojazdem tez tam nie jest wesolo.
2. AWF - tanio 50zl/miesiac, ale czesto zatloczona i dosyc mala silownia...
3. Ippon na Warszawskiej - tez tania 60zl/miesiac, ale malutka i slabo wyposazona
4. sa jeszcze uczelniane, za grosze, ale wyposazenie tragiczne...

tak wiec jezeli ktos mysli o zalozeniu silowni to jezeli w miare dobrze ja wyposazy i ustali niewygorowane ceny karnetow to zyski beda splywac do kieszeni...

gdzie wy chodzicie na silownie?

pozdrawiam!

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Ja wlasnie jestem na etapie szukania najbardzij mi odpowiadajacej silowni - wybor nie jest ogromny Sposrod tych, ktore do tej pory "zbadalam", najlepsza wydaje sie silownia przy Studiu Odnowy Biologicznej na ochojcu - ulica Wesola 3. Jednorazowy wstep kosztuje 15 zl, karnet na 10 wejsc - 70 zl na 20 - 120 zl, karnet jest wazny 30 dni, ale co najlepsze mozna go kupic na spolke z kolega czy bratem, gdyz nie jest on imienny - mozna nawet przyjsc z druga osoba i wtedy sa poprostu kasowane 2 wejscia.. Jesli chodzi o sama silownie, to jest to dosc duze przeszklone pomieszczenie - mozna zanim sie zdecyduje na wejscie poogladac sobie przez szyby W srodku jest 51 urzadzen - slabo sie na tym znam, ale chyba mozna tam znalezc wszelkie maszny ktore powinny byc w silowni . Dla mnie zasadniczym minusem jest dosc slaba sekcja urzadzen kardio - standardowe rowerki, bieznia i steper... Od godziny 17 na silowni znajduje sie trener, ktory sluzy pomoca... Silownia jest czynana od 10 - 22, najwiekszy tlok ok 19.... Jesli chodzi o inne silownie to jest jeszcze jedna - mala w klubie fitness na Paderewskiego (nota bene, jesli chodzi o kluby fitnessowe to w Katowicach jest jeszcze gorzej niz z silowniami), nie orientuje sie niestety ile kosztuje... Na Stawowej byla kiedys silownia TKKF-u i pewnie jest nadal, bedac tam kiedys w przelocie wydawalo mi sie jednak ze sporo tam dresow i takich podobnych... Jest jeszcze silownia na Kossak - Szczuckiej, ale znam ja tylko z ich strony internetowej - wyglada dosc profesjonalnie... W najblizszym czasie mam zamiar odwiedzic Ceglana, bylam tam kilka lat temu i miejsce to zrobilo na mnie duze wrazenie - Czy ktos sie orientuje ile kosztuje tam jednorazowy wstep?

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
na Ceglanej na Gymie wejscie kosztuje 12-15zl, a karnet na caly miesiac 120zl. Jest to najwieksza i najlepiej wyposazona silownia (zaplecze,szatnie itp) w Katowicach. Jednak dosyc droga. Od stycznia bede tam regularnie trenowac.

Ta o ktorej mowisz na os. Paderewskiego jest baaaardzo skromna, i praktycznie nadaje sie tylko do celow skromnego fitnessu. Wiem bo mieszkam 100m obok

Co do tych na Wesolej czy Kossak szczuckiej to owszem sa nowoczesne ale dla mnie ( jestem z Paderewy) to stanowczo za daleko i nie zamierzam tracic 40min na dojazd...

Na Stawowej TKKF nie ma juz od prawie roku.

pozdrawiam!

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co z MŚ juniorów

Następny temat

Wisła - Lazio

WHEY premium