SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GWIZD PIZD NA LATO 2012!/pierdlak/dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Dzienniki treningowe dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Witam!

O mnie:

Postanowiłem założyc dziennik by mieć jakąś motywacje, bo jak na razie jest z nią u mnie ciężko.
Swoją kariere na siłowni rozpoczałem 10 marca 2008r ;).
Do wrzesnia 2011 r bez większych przerw cały czas na pelnej k***ie, we wrześniu zaliczam 2 msc. przerwe przez kobiete i nadgarstek. :D. Ale nadgarstek uszkodzony w sumie też z jej powodu więc wszystko przez nią he:) baby to zło!.
Zaliczyłem spadki, szczególnie na sile, wróciłem na siłkę miesiąc temu bo czas najwyższy robic forme na lato 2012;) Zobaczycie zleci hah!

Wymiary:

Wzrost: 178cm
Waga: 77kg
Pozostałe wymiary: Szczerze.. Walą mnie, nie mierze sie, liczy sie wygląd w lustrze, kiedys miałem zajawke na mierzenie bica co tydzien, ale przeszło :D

Siła
Co do rekordów to znam tylko WL, na wakacjach pocisnąłem 150kg na bombce, ale forma wtedy była z kosmosu, ostatnio juz 140kg z ledwą bidą.

Dieta:

Tłusto i dużo! Nigdy nie mialem ulożonej diety, brak chęci i czasu.. Pewnie jest to błąd, ale zawodowcem nie jestem a wygląd mnie satysfakcjonował. Obżeram sie ile mogę, a żyl coraz więcej:D

Trening

Przez ten miesiąc jak wróciłem robilem taki intyuicyjny, od poniedziałku lecę już ostro i wkleje trening.

Suplementy/Odżywki

Bralem orotan chyba dwa lata temu, brak pieniędzy na suple..

SAA

W lutym pogadamy ;)

CEL:

Pasja i przyciąganie wzroku napalonych małolatek nad wodą ha!

FOTKI:

Kulturystą nie jestem i nie będę więc fotki takie jak widac..Jest to obecna forma a w sumie jej brak.


--------------------------------------------

--------------------------------------------

--------------------------------------------

--------------------------------------------

--------------------------------------------
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bede zagladal
powodzenia

no i sog za nazwe tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na zaawansowanych trzeba sobie zasłużyć. Na pewno nie formą dyskotekową i lansem. Zaczniesz normalnie trenować i dawać porządne wypiski to pomyślimy.

Aha, opisywanie cykli SAA w działach dziennikowych nagradzamy BANEM.


Chcesz przyciągać spojrzenia lasek sylwetka bociana? Chyba drwiące



Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-16 16:55:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
No forma rzeczywiście dyskotekowa..
Będe wklejal porządne rozpiski ;)
Jutro trening wiec wkleje rozpiske..
Co do własciwego treningu pojawi on się na weekendzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Hubert no pojedź mi jeszcze troszke.. Nikogo nie obraziłem i nie zamierzałem tego robić a ty zaczynasz cisnąc pf..
Popatrz na moj staż człowieku, mam dopiero 20 lat, zobaczysz co bedzie gdy będę mial taki staż jak ty..

Zmieniony przez - pierdlak w dniu 2011-11-16 17:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3500 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71934
PRzykre ze przy takiej sylwetce siadasz ze stówka na serie... :)
No ale bede zagladal i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Oj biedactwo uraziłem Cię? Jak ta młodzież teraz wrażliwa i bezkrytyczna. Przepraszam najmocniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Wiem przykre, ze nie cwiczyłem nóg.... Ale chce to zmienić! Oj tam krytykuj sobie, z tego co widze w innych tematach tak sie nie rzucasz więc wiem, że zazdroscisz mi troche sylwetki w tym wieku bo ty takiej wtedy nie miałeś i mów co chcesz wypieraj sie, ale ja to wiem!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
I tu mnie masz! Czysta zazdrość przeze mnie przemawia. Powodzenia w realizacji celów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Dziękuje bardzo!
Zdaje sobie sprawę, ze mam sylwetke bociana, ale przeciez chce to zmienić. Mam 20 lat, testosteron we mnie buzuje więc wszystko przede mną!
Jeszcze mogą być ze mnie ludzie :D.

O widze, że przeniosłeś mnie do początkujących he;).
Wiedz, ze za max 1 rok będę lepiej od ciebie wyglądał a patrz ile ty juz trenujesz, nogi nadrobie, ciekawe co wtedy powiesz gdy nie będziesz miał do czego sie przyczepic.

Zmieniony przez - pierdlak w dniu 2011-11-16 17:40:28
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3500 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71934
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkreślenie górnych aktonów klatki piersiowej

Następny temat

Skończone FBW, co dalej?

WHEY premium