SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GURU pomóż-rozpadam sie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
guru ma m problemy z kregoslupem tzn lekarze kaza sie nagrzewac i mowia ze niejest tak zle ale ja czuje suie fatalnie ze sztywną lewa strona od mostka do szyji i jeszcze lewa strona glowy nie jest to mocno sztywn eale dokucza kilka dni jest dobtrze i znowu sztywniak tak juz z 5 lat i ciagnie mnie pod lewa łopatka miesien mama zwezenie tarczy miedzykregowej c4-c5(minimalne zwezenie) i drobne zmiany zwyrodnieniowe odcinka piersiowego moj ortopeda powiedzial ze sa to poczatki choroby szajermana (nie wiem jak to sie pisze)OGOLNIE ZYKE CZUJE SIE NIEZLE ALE TO DZIEKI MOJEMYU ENERGICZNEMU TEMPERAMENOWI I SPANIU OD 4 MIECHOW NA PODLODZE TROCHE SIE POLEPSZYLO DZIEKI TEMU
ALE POWIEDZ MI CZY DA SIE COS TAKIEGO PODLECZYC BO LEKARZ ZALECA MI NAGRZEWANIE I SMAROWANIE TO JEST ZWALCZANIE SKUTKU A NIE PRZYCZYNY.CZY MOZE JAKIES WYCIAGI NO NIE WIEM TY SIE ZNASZ NA TYM LEPIEJ A MOZE "KREGARZ" ,ARTHRYL
TRENUJ ENA SILCE CAL;Y CZA SALE KLATE ROBIE JUZ TYLKO 60KG BARKI GRYFEM I BICEPS TEZ GRYFEM WSZYSTKO PO 20 POWTORZEN PLECY KATUJE NA MAKSA ALE NA DRAZKU I WYCIAU MYSLE ZE TO NIESZKODZI
NIE WIEM NAPISZ CO O TYM WZYSTKIM MYSLISZ
BEDE WDZIECZNY
ACHA MAMA RENTGENY ALE SLYSZALEM ZE TAM WSZYSTIEGO NIE WIDAC MOZE WARTO ZAPLACIC ZA REZONANS MANETYCZNY

DZIEKI SORKA ZE TAK DUZO NAPISALEM ALE NIE MAM KOGO SIE PORADZIC MAM 24LATA A JUZ TAKI WRAK AL EHUMOR MI DOPISUJE WIEDZ ZA ODPOWIDZ JAKA BY NIE BYLA MASZ GLOS .
POZDRAWIAM
DZIEKI

kolagen

kolagen

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
a ja tam sram na wszystko jak mi cos nie pasuje czyjas odpowiedz to jade po nim w stylu .j ci w d.pe stara kur.o i hu. nikt sie nie przypier..li do mnie za to i zycie plybnie jak w ruskiej krainie adzien ciezki dzis gorąc ***.ie jak.uj
powodzenia pozdrawiam

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z kręgosłupem jest duży problem. Z pewnością powinieneś zrobić chociaż tomografię komputerową (tańsza), żeby sprawdzić, czy nie ma ucisku na rdzeń kręgowy lub korzenie nerwowe. W takim przypadku prawdopodobnie czekałby Cię zabieg operacyjny. Z pewnością powinieneś ćwiczyć. Najważniejsze są ćwiczenia mięśni przykręgosłupowych (na leżąco) oraz pływalnia. Suplementacja w zakresie witamin (głównie D) i wapnia jest wskazana.
Polecam dobrego ortopedę i TK.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
dzieki guru


kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
guru a co to jest choroba szajermana?ile kosztuje tomgraf a ile rezonans -moze sieorientujesz
dzieki pozdrawiam

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TK ok. 250-300 zł, rezonans 2-3x tyle. M. Scheuermanni to jałowa martwica trzonów kręgów odcinka piersiowego kręgosłupa, tzw. hyperkufoza młodzieńcza.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
dzieki guru zbierasz caly czas gwiazdki
pozdrawiam

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
guru a jakie sa skuki tego szajermana , jak to sie leczy

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czas na dojrzewanie + ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Wtedy skutków nie ma, lub są bez znaczenia.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
dzieki guru to przynajmniej jedno zmartwienie odpada
pozdrawiam
acha nie ma w sklepie galaret cielecych nie spotkalem czy moze zamiast tegiooooo byc wieprzowa ????
pozdrawiam

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
napisales mi suplementacja wit d i wapniem ale mysle ze teraz jak slonce jest top nie bede brał iwtaminy d .przecierz produkuje sie sama na sloneczku czyz nie tak?

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że się produkuje, a galarety wieprzowe to nie to samo. Co stoi na przeszkodzie, żebyś sam robił galarety, a nie kupował?

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blizna

Następny temat

Kreatyna a nerki

WHEY premium