SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GURU-KRWAWIENIA USTAŁY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witam GURU-zauważyłem od czasu,że gdy zacząłem brać regularnie(oczywiście adekwatnie do wysiłku treningowego)ACE rola -zanikły krwawienia z nosa-o których pisałem Tboe jakiś czas temu.Czy to ma azwiązek???
Druga sprawa-co jest dokładnie z tym Coordinaxem-czy jestem na niego skazany???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Michale,
Ten lek sie bierze tylko kilka miesiecy, ale polecam Ci udac sie do lekarza i wykonac gastroskopie. To moze bardzo wiele wyjasnic.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
GURU?????

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail - w Twoim przypadku gastroskopia jest badaniem, które nie zmieni sposobu leczenia. Nawet, jeśli okaże się, ze masz zapalenie błony śluzowej, a prawie na pewno masz, to nie będzie konieczne branie leków. Jeśli dogadasz się z dietą, to wystarczy. Coordinax zostaw na okresy pogorszenia. Przy dawkowaniu 1x dziennie na czczo, możesz stosować go przewlekle. Trudno powiedzieć, z jakiego powodu ustały krwawienia, najważniejsze, że ich nie masz. Stosuj duże dawki wit.C - ale w formie naturalnej - np. sok z cytryny z pietruszką zieloną.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A co z ACErola??
Czy odstawić??
Jak narazie nie zauważyłem efektów nagatywenych-wręcz przeciwnie-właśnie krwawienia(dotychczas można powiedzieć systematyczne)ustały zupełnie-,co zbiegło się odealnie w czasie z początkiem przyjmowania ACErola-więc???
Prosze o odpowiedż.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ACE Rola zostaje. Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dziękuję i już na dniach pozwolę sobię podesłac moje wyniki pooperacyjne-na mail-oczywiście jeśli znajdziesz momencik,by je oblookać.POzdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Na gastroskopii to ja sie niestety znam... :/ nic fajnego ale slyszalem, ze teraz daja glupiego jasia, wiec ponoc nie ma sie co przejmowac...
Tez mialem zapalenie tej blony sluzowej.. Kazano mi brac enzymy i sulfasalazyne.. po pewnym czasie przeszlo choc caly czas uwazam na diete i biore czasem enzymy ( np. podczas sesji ).
Powodzenia Michail!

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
No to trzymajmy sie chlopaki w dobrym zdrowiu ja tez bralem
SULFOSALAZYNE EN500 - i tak po miesiacu chorowania mialem 34 w bicu i bylem strasznie slaby .Od roku nie biore juz lekarstwa czuje sie dobrze no i ostro cwicze.
, ,

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Tak mi sie nasunelo... proponujesz Michailowi diete. Czy mozesz podac tu jej wytyczne lub ew. podac www?
Dziekuje,

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile jescze ??

Następny temat

Kofeina - guarana. Jak to połączyć?

WHEY premium