SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GURU-CZYŻBYM BYŁ W CIĄŻY???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj GURY-jak w temacie.
Od czasu operacji i pobytu w szpitalu mam stale uciążliwe nudności poranne-aż do pierwszego posiłku.
Bez wzgledu na porę i skład ostatniego posiłku w dniu poprzednim-stale budzę się z okrutnymi nudnościami-zaczynam rozumieć kobiety w ciąży.
Co to moze być i jak ewentualnie temu zaradzić???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Sorry ze sie wtroncam ale ja mam to samo z rana i czesto w ciagu dnia jak cos zjem to mi przechodzi!!Nie mam pojecia co to jest??!
Pozdrawiam

Maciek182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przepraszam za przekręcenie nicka-GURU-oczywiście.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poopoeracyjne podrażnienie nerwu błędnego - proponuję Coordinax 3x10 mg + Digest + ostatni posiłek o 19.00. Nie kładź się NIGDY po posiłkach. Zawsze pij ciepłe napoje do posiłków. Zrezygnuj całkowicie ze słodyczy.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj GURU-spóźnione,ale szczere podziękowania za odpowiedź.
Odnosnie słodyczy nie używam-cukrier-minimum-do 20g/dobe
Z tym chodzeniem spac na pusto zgoda-niestety ta 19-ta odpada-jak juz rozmawialismy-bomba jest nie do zniesienia,a kładąc sie spać ok .północy niestety musze cokolwiek zarzucic ok 21.30-22.00-bez tego wcale nie zasnę.
Co Ty na to??
Poza tym juz któryś raz polecasz mi podobne srodki-mógłbyś opisać mi je bliżej i czy sa one na receptę.
No i wiesz -raczej stronię od chemii-juz dośc mam spaprane w środku.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coordinax jest niestety na receptę.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Maciek,
Dostajesz niedocukrzenia. Do każdego posiłku dodawaj łyżkę-dwie otrąb owsianych, które mają własność stabilizowania poziomu glukozy we krwi. Na śniadanie radzę płatki owsiane, niegotowane, takie ze 'zdrowej żywności'.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
To nie jest objaw niedocukrzenia (hipoglikemii), tylko raczej nadwrazliwosci blony sluzeowej zoladka, nadmiernego wytwarzania kwasu solnego lub refluksu zoladkowo-przelykowego.
Maciek, tobie tez polecam Coordinax (przynajmniej przez 3 m-ce) i Ranigast (to akurat mozna dostac bez recepty).

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki panowie narazie prubuje uporac sie z serduchem a pozniej zaczne myslec o zeladku a z tym odcukrzeniem to wszystko mozliwe niejem slodyczy bez przesady ale z 7 lat!!
Pozdrawiam

Maciek182
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zylak na jądrze

Następny temat

Guru-Gineko

WHEY premium