SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRYZIEMY HMB ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam sie nad tym czy ma być rospuszczona w żołądku czy dalej. Sądząc po końskich wymiarach (OLIMP) może ma sie oprzeć kwasom i działać dalej . No ale to nie moja specjalność ztąd te pytanie. Acha jeszcze jedno czy było by wskazane by łyknąć z dwie table na treningu, wkońcu po ćwiczeniach trzeba sie najeść a z tego co wiem lepiej ją zjeść na czczo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acha DZIĘUJE !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tabletki mozesz gryz. Napewno nie zaszkodzi, a i latwiej lykac. Co innego kapsulki.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Caly czas sie zastanawiam, dlaczego ludzie kupuja HMB Olimpu, skoro na rynku mozna dostac o wiele tanszy i lepszy (kapsulki) produkt firmy Ultimate Nutrition?
Jakies sugestie?

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie zastanawiam czemu ludzie kupuja hmb w plynie... Widac jestesmy 20 lat za murzynami

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myśle że drogi sprzedawca polecił mi to co chciał polecić i tyle! MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE ! Czytałem tu i tam i mam sprzeczne informacje tam mówią że łykać między posiłkami a gdzieindziej do posiłków i bądż tu mądry. Nawet na stronie sport.. coś tam OLIMPU polecają KREATYNE JAKO SYSTEM REDUKCJI WAGI. (acha) Tak więc znajdując złoty środek jem 1 table przed śniadankiem przed popołudniem o 3 coś jem o 5 znowu tabla o 6.30 siłka i po siłce z żarciem tabla no i oczywiście na noc tabla. UFF tak to wygląda (JAKiŚ KOMENTAŻ?) o wójku i cioci już nie będe pisał obiecuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
HMB NIE nalezy gryzc , poniewaz ono ma byc przywajane w jelicie cienkim , natomiast kwasy zoladkowe niszcza HMB , dlatego powinno sie oozywac HMB w KAPSULKACH , tabletek trzeba zjesc wiecej niz kaps. zeby oozyskac taki sam efekt .

aha HMB w tabl. jest naprawde dobre i daje zajeiste efekty ale jesli 90 tabl. zjesz w ciagoo jakichs 7-10 dni

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Puff powiedz cos wiecej na ten temat. Jakie efekty widac bylo u Ciebie? z jakimi innymi suplementami laczyles HMB?

BLo

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na stronie MLO zalecają na czczo 2 table przed treningiem (co by potwierdzało słowa Puffa) jednak twierdzą iż nie więcej niż 8 tabli dziennie (po 500mg) Na stronie Nutriona zalecana jest po treningu z sokiem. Gdze indziej przeczytałem,że najlepiej jest zażywać do posiłku (razem z proteinami) TAK WIĘC PRODUCENCI SAMI NIE WIEDZĄ TO CO TO KU..A JEST !!! Za to ścierwo zapłaciłem 170 zyli(2x90) i jak mi nie zadziała to będe strasznie zły. Tak tak ale pacjent mi powiedzał że efekty są po 3-4 m-cach. A więc cała kuracja to 510-680 zł. Czyli tyle co z winstrolu pewnego żródła... No tak ale jeśli ktoś nie chce ryzykować... Coś mi sie wydaje,że zaczne produkować suplementy. Wymieszam b12 z glukozom i tusipectem nazwe to MEGA ANABOLO POWERUM i jazda za 150 zyli do żydów. (troche popłynąłem) Jakbyście mieli jakieś pewne informacje na temat stosowania HMB to dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGABOL Dibencozide Magnum

Następny temat

300 zł

WHEY premium