SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GLUCOSAMINA VS. ARTHRYL

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Nurtuje mnie pewno pytanie! Czy ktoś stosował już Glucozaminę Hi-Tec`a?! Wychodzi stosunkowo niedrogo,a w szczególności taniej od Arthryla. Ciekawe,czy dużo gorsza,a może taka mała lipa jak polski Artresan?!
POzdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Sam jestem ciekaw opinii na temat tych dwoch specyfikow.
Jesli jeszcze nie umiesciles tego 'posta' w dziale Suplementacja, to proponuje go tez tam umiescic.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Już go tam umieściłem! Zobaczymy co ludzie na ten temat sądzą?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja kupowalem do kontuzji GLukozamine z firmy Kaizen od Cybera, w sumie niedroga a dzialanie przeszo moje najsmielsze oczekiwania. Naprawde polecam, a co do Hiteca to nie spodziewal bym sie zbyt wiele po tej cenie i stezenie w 100 gr.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Ale stężenie wcale nie jest niskie,może nie jest zła?! A miałeś jakąś kontuzję że ją stosowałeś?! A jak tak to jaką i jak ją brałeś?!
POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Uszkodzilem stozek rotatorow barku i glowke stawu barkowego, dosyc nieprzyjemne i bolesne. Co do leczenia to najpierw blokada przeciwbolowa u lekarza i w przeciwzapalny strzal w dupe. Dalej radzilem sobie sam. 3,4 gr wit C przez tydzien i po dwie kaps Glukozaminy do kazdego posilku. Po tygodniu wit C 1 gr dziennie i jedna kapsulke glukozaminy do posilku (w sumie dwa opakowania). Dwa miesiace i zaczelem cwiczyc w miare intensywnie. Bol odczuwalem sporadycznie po duzych przeciazeniach. Obecnie po kontuzji sprzed poltora roku nie ma sladu. W trakcie dwumiesiecznego okresu rekonwalescencji cwiczylem bardzo lekko by zachowac ruchomosc w stawie barkowym.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A i przez pierwszy tydzien jeszcze 2,3 ibupromy dziennie.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
A którą z "wersji" glukozaminy korzystałeś z oferty Kaizena,bo są różne. Jak zgadnąć,którą wybrać?!
POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
HCL

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Włączam się do dyskusji, ponieważ sam namawiałem Hi Tec'a na sprzedaż glukozaminy. Dawka dobowa 1500 mg, to znaczy 3 kapsułki odpowida dawce arthrylu. Jest podzielona na trzy dawki dla poprawienia wchłanialności i polepszenia wykorzystania substancji czynnej. Chemicznie nie da się niczego zepsuć. Decyduje cena. Z mojego doświadczenia wynika, że 40 dni kuracji powinno dać efekt regeneracji chrząstki w stopniu odczuwalnym dla chorego. Po kuracji proronuję ok. 10 dni przerwy dla wypłukania nadmiaru isrczanu glukozaminy i kurację można powtórzyć.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
CZYLI GURU,REASUMUJĄC WARTO?!ARTRESAN,TEŻ PONOĆ MIAŁ BYĆ DOBRY,ALE NIE JEST!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol kregoslupa

Następny temat

KROSTY

WHEY premium