SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

GINEKOMASTIA cz. 4

Wysłana -
Gdybyś poczytał trochę temat to wnioski nasuwają się same...dr.Rylski w Kielcach , chyba największe doświadczenie w temacie , wycina cały gruczoł robi liposukcja przy zabiegu nadając klacie odpowiednią formę. Sam miałem robiony zabieg u tego specjalisty i jestem bardzo zadowolony chyba jak zdecydowana większość jego pacjentów. Jedyny minus to to, że czas oczekiwania nie jest krótki ale warto poczekać i mieć pewność że nie będzie lipy i poprawek.
Takie moje zdanie, ale poświęć trochę czasu i poczytaj ludzie robią w całej Polsce i też są zadowoleni , najważniejsze moim zdaniem to wycięcie całego gruczołu i odpowiednie ukształtowanie klatki po zabiegu żeby nie było sytuacji zapadania sutków albo gadki, że reszta to tłuszcz schudnie pan i bedzie dobrze, nie zabieg musi być zrobiony od A do Z . Poczytaj poszukaj i tnij
Wysłana -
@inspect ile czekałeś na operacje?
PS. Jeśli nie wyczuwam guzków pod sutkami (naciskam i sie po prostu zapadają, tak jakby były czymś wypełnione ale nic twardego), to co to może być?

Zmieniony przez - Xus12 w dniu 2018-04-26 15:40:40

Zmieniony przez - Xus12 w dniu 2018-04-26 15:40:53
Wysłana -
U Rylskiego czeka się na pewno rok, albo dłużej. Zawsze możesz się wpisać na listę rezerwową i jak ktoś wypadnie z kolejki to wtedy Ty wchodzisz. Nikt Ci nie powie co może być z Twoimi cycami na odległość, najlepiej iść i zrobić sobie USG za 80zł.
Wysłana -
Xus12 , no odczekałem swoje już nie pamiętam , jestem o tyle w dobrej sytuacji że jestem z Kielc i właśnie dogadałem sprawę z tą lista rezerwową i mogłem być praktycznie z dnia na dzień. Mimo wszystko 2-3 miesiące.
Strona 375 z 375
Dodaj odpowiedź