SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45
Witam ! Mam stwierdzona ginekomastie na NFZ musze czekac ponad rok i do tego jest opcja ze ten termin moze sie przesunac, ale od 6 do 12 miesiecy. Wychodzi na to ze musze czekac 2 lata na NFZ +/- Moze ktos polecic dobrego chirurga gdzie zrobie ta operacje prywatnie Kraków i okolice? Na szybko z tanszych opcji znalazlem
lek. Ryszard Suliga cena 3000-5000 ktos moze polecic tego lekarza czy macie inne pewne sprawdzone placowki ktore wykonaja taka operacje?


Zmieniony przez - Oal Gown w dniu 2018-10-11 16:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kraków w temacie się przewinął już kilka razy z tego co pamiętam , co do samej sprawy pytanie czy nie warto rok poczekać i zaoszczędzić kilka tysięcy kwestia gdzie i przez kogo miałbyś robione i jak jakość wykonania bo i w tym temacie chłopaki pisali że różnie z tym bywało i niektórzy potrzebowali poprawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 986
tak to wyglada u mnie 9 dni po zabiegu mam wrazenie jednak ze prawa strona jest mocniej zatłuszczona niż lewa i srednio mi się podoba ( lewa jest git ) caly czas chodze w pasie uciskowym na zmiane z kamizelka , dr mówi że za wczesnie na ocene i może się normować jeszcze












Zmieniony przez - Thelight w dniu 2018-10-12 14:39:25

Zmieniony przez - Thelight w dniu 2018-10-12 14:40:34

Zmieniony przez - Thelight w dniu 2018-10-12 14:43:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3473
Siema, zrobilem podstawowe badania krwi aby zlokalizowac przyczyne ginekomastii. Dodam tylko ze mam ja od czasu dojrzewania a obecnie mam 32 lata. Interesuje mnie co myslicie o moim nieznacznym podwyzszeniu prolaktyny? Zeby podejrzewac gruczolaka przysadki mozgowej to chyba za wczesnie, zreszta nigdy nie mialem problemow z widzeniem etc no i wynik chyba bylby wyzszy?? Zamierzam powtorzyc badania za parenascie dni , z tym ze zrobie je na czczo i postaram sie nie pic piwska i nie jesc syfu. Wyniki wkleilem ponizej







Zmieniony przez - jeeez w dniu 2018-10-12 17:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jeeez
Interesuje mnie co myslicie o moim nieznacznym podwyzszeniu prolaktyny?



to nie jest nieznaczne i jak najbardziej się może przyczyniać do niej przyczyniać, należałoby skonsultować się z lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3473
BPL-G
jeeez
Interesuje mnie co myslicie o moim nieznacznym podwyzszeniu prolaktyny?



to nie jest nieznaczne i jak najbardziej się może przyczyniać do niej przyczyniać, należałoby skonsultować się z lekarzem


23% podwyzszone w stosunku do max normy, sa ludzie co maja po 200-300% normy. Tarczyce jak widac mam w porzadku, jedynie wchodzi w rachube idiopatycznosc lub gruczolak. Moge zrobic rezonans sam, albo ogarnac dostinex/cabaser na zbicie. Ginekomastie nie mam przez prolaktyne w obecnym stanie, a z okresu dojrzewania, wiec to sie nie przyczynia do tego, problemem moze byc nawrot jak juz sie tego pozbede, Jak najbardziej stanowi to problem i trzeba zlokalizowac przyczyne, ale nie sadze zeby endo mi powiedzial cos super odkrywczego na ten temat czego w necie nie moge sie dowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
Cześć, proszę o zerknięcie na wyniki hormonów (robione po zabiegu) Niby wszystko jest w normie, czy jednak estradiol nie jest trochę za wysoki?

Estradiol 42,00 pg/ml[0-47]~; Progesteron 0,59 ng/ml[0,14-2,06]~; PROLAKTYNA WYDZIELANIE PODSTAWOWE 3,96 ng/ml[2,64-13,13]~; Testosteron 544,34 ng/dl[244-824]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3473
Imho skoro do 47 jest norma to jest ok. Jak bedziesz mial w dolnej granicy to imho gorzej bedziesz sie napewno czuc niz w gornej. Co do progesteronu, to sam wymysliles go badac czy lekarz zalecil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
jeeez
Imho skoro do 47 jest norma to jest ok. Jak bedziesz mial w dolnej granicy to imho gorzej bedziesz sie napewno czuc niz w gornej. Co do progesteronu, to sam wymysliles go badac czy lekarz zalecil?


Gdzieś znalazłem jakiś artykuł o tym, jakie hormony warto zbadać przy gino i takie zrobiłem, choć doczytałem teraz i widzę, że akurat ten jeden niepotrzebnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sebmos
Cześć, proszę o zerknięcie na wyniki hormonów (robione po zabiegu) Niby wszystko jest w normie, czy jednak estradiol nie jest trochę za wysoki?

Estradiol 42,00 pg/ml[0-47]~; Progesteron 0,59 ng/ml[0,14-2,06]~; PROLAKTYNA WYDZIELANIE PODSTAWOWE 3,96 ng/ml[2,64-13,13]~; Testosteron 544,34 ng/dl[244-824]


nie ma powodów do zmartwienia ale sprawdź za jakiś czas ponownie jak ich poziom wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium