SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Gdybyś poczytał trochę temat to wnioski nasuwają się same...dr.Rylski w Kielcach , chyba największe doświadczenie w temacie , wycina cały gruczoł robi liposukcja przy zabiegu nadając klacie odpowiednią formę. Sam miałem robiony zabieg u tego specjalisty i jestem bardzo zadowolony chyba jak zdecydowana większość jego pacjentów. Jedyny minus to to, że czas oczekiwania nie jest krótki ale warto poczekać i mieć pewność że nie będzie lipy i poprawek.
Takie moje zdanie, ale poświęć trochę czasu i poczytaj ludzie robią w całej Polsce i też są zadowoleni , najważniejsze moim zdaniem to wycięcie całego gruczołu i odpowiednie ukształtowanie klatki po zabiegu żeby nie było sytuacji zapadania sutków albo gadki, że reszta to tłuszcz schudnie pan i bedzie dobrze, nie zabieg musi być zrobiony od A do Z . Poczytaj poszukaj i tnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4124
@inspect ile czekałeś na operacje?
PS. Jeśli nie wyczuwam guzków pod sutkami (naciskam i sie po prostu zapadają, tak jakby były czymś wypełnione ale nic twardego), to co to może być?



Zmieniony przez - Xus12 w dniu 2018-04-26 15:40:40

Zmieniony przez - Xus12 w dniu 2018-04-26 15:40:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
U Rylskiego czeka się na pewno rok, albo dłużej. Zawsze możesz się wpisać na listę rezerwową i jak ktoś wypadnie z kolejki to wtedy Ty wchodzisz. Nikt Ci nie powie co może być z Twoimi cycami na odległość, najlepiej iść i zrobić sobie USG za 80zł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Xus12 , no odczekałem swoje już nie pamiętam , jestem o tyle w dobrej sytuacji że jestem z Kielc i właśnie dogadałem sprawę z tą lista rezerwową i mogłem być praktycznie z dnia na dzień. Mimo wszystko 2-3 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4124
inspect dziekuje za odpowiedz, a ile kosztowała ta operacja? . A z wynikami USG do kogo iść, aby mi to zinterpretowali?


Zmieniony przez - Xus12 w dniu 2018-04-27 07:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Opis i interpretacje w kierunku występujących tkanek (czy to tłuszcz, czy przerośnięty gruczoł itp), na miejscu po USG napiszę Ci radiolog który to będzie wykonywał badanie.
Zapłaciłem 3000 plus leki po zabiegu, kamizelka uciskowa w cenie. Zirytowało mnie tylko to, że zapłaciłem 100zł za zdjęcie szwów u Rylskiego, skoro założył to chyba logiczne, że powinien zdjąć.
Za pierwszą i jedyną wizytę rozpoznawczą nie płaciłem, badania krwi miałem aktualne z pracy. Tyle jeśli chodzi o koszta.
Zadowolonie 110%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Inspect a ja robiłem u rylskiego i z lewej strony zostawił mi w ch** tłuszczu i wyglada to mega słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Wiesz ja nie jestem menagerem ani klakierem Rylskiego , jak zje....ał to zje...ał , składaj reklamacje . Ja doradzam z mojego punktu widzenia, jestem zadowolony bardzo i zdania nie zmienię i opinie będę zawsze miał dobrą. Nie tylko zresztą ja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
Czy to jest ginekomastia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12122
nie ma co wróżyć z fusów, usg i wszystko się wyjaśni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium