SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2066888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
USG i będziesz wszystko wiedział.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1908
Mariusz190
USG i będziesz wszystko wiedział.


Gdzie lub do jakiego lekarza zgłosić się na takie USG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Pójdź najlepiej prywatnie, wtedy będziesz miał od ręki badanie, koszt pewnie ok 80zł. Chyba, że pójdziesz do lekarza rodzinnego i on wypisze Ci skierowanie.


Zmieniony przez - adek_87 w dniu 2018-04-10 19:50:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1908
Pójdę prywatnie bo już nie raz się przekonałem jak poprawne są diagnozy lekarzy na NFZ
Jak nazywa się taki lekarz u którego mogę zrobić USG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Wpisz sobie w google: badanie USG i Twoje miasto i na pewno znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Mam niewielkie gino pod lewym sutkiem. Nie ma zbędnej tkanki tłuszczowej, tylko gruczołek. Nie widać tego w ogóle, więc nie jest to problem natury estetycznej, ale warto by było to usunąc. Może ktoś tu miał podobne gino usuwane? Obecnie jestem w trakcie redukowania do kości, by zobaczyć, jak klatka wtedy wygląda, ale zakładam, że normalnie.

1. Jestem z Wrocławia, może ktoś tu robił i usunięto mu cały gruczoł? Jednak w razie czego mogę się przejechać do polecanych tu specjalistów z innych miast.
2. Czy cena może być niższa w związku z tym, że tylko jedna pierś, nie trzeba odsysać tłuszczu i ogólnie chyba jest mało do usunięcia?
3. Czas regeneracji w takim przypadku nie powinien być długi? Chciałbym szybko wrócić do trenowania góry po zabiegu.
4. Trochę głupio by było, jakby operacja pogorszyła wygląd klatki, który teraz jest ok. Jest taka możliwość?
5. Może ktoś ma inne rady?
*6 Rozwój gino zatrzymał się po zbiciu prolki. Czy przy prolce trzymanej w normie, ale nienaturalnych poziomach innych hormonów (progesteron, estro) może się aktywować ponownie?







Zmieniony przez - xorton w dniu 4/18/2018 6:06:48 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Jeżeli jest tak jak mówisz, czyli nie przeszkadza Ci to i jest to praktycznie nie widoczne to ja bym się zastanowił dwa razy nad sensem wykonania zabiegu. Celem zabiegu jest głównie poprawa wyglądu klatki piersiowej, ale efekty zabiegu mogą być różne i niekoniecznie muszą się pokrywać z twoimi oczekiwaniami. jeżeli chodzi o to, czy nadmiar progesteronu lub estradiolu mogą spowodować rozrost gruczołu, to zdecydowanie mogą się do tego przyczynić. Ja Ci powiem z własnego doświadczenia, że pilnowałem zawsze prolaktyny, estradiolu i progesteronu, żeby były w normach, ale w moim przypadku tak czy siak podczas podawania testosteronu zawsze gruczoły się powiększały na cyklu i czuć było bolesność sutków. Ja też jestem z Wrocławia i miałem tu robione dwa zabiegi w tym jedną poprawkę. Finalnie i tak musiałem jechać do dr. Rylskiego z Kielc żeby usunął mi całe gruczoły i zrobił z tym porządek raz na zawsze.


Zmieniony przez - adek_87 w dniu 2018-04-18 20:00:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Dzięki, bardzo mi pomogłeś. W takim razie chyba zrobię zabieg u Rylskiego i niech mi wytnie też z drugiej piersi gruczoł na zapas. Lepiej się uczyć na czyichś "błędach", a nie na swoich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4124
Cześć wszystkim. Postanowiłem się pozbyć tego sk***y**na, zebrałem kase i teraz chciałbym wybrać jakąś godną polecenia klinikę (najbliżej mnie są Kielce). Chciałbym zasięgnąć tutaj opinii na temat przebiegu operacji i polecenia miejsca, gdzie takową rzecz mógłbym wykonać. Ile to obecnie kosztuje? Jakie badania trzeba zrobić? Chciałbym się z tematem uwinąć do maksymalnie końca wcześnia tego roku, gdyż później zaczynam już nowy semestr i w związku z tym - jeżeli sprawą zajmę się końcem czerwca, to czy prywatnie się wyrobię? Jak to u was było z czasem?
Ciekawi mnie również sprawa, czy operacja usunięcia jednego guza z jądra (oraz mając drugi mniejszy) może mieć wpływ na tą sprawe. Wiem, że mam żylaki powrózka nasiennego. Dlatego chciałbym tą całą sprawy załatwić z kimś, kto zna się na rzeczy i nie zbagatelizuje tego jak lekarz rodzinny opisywany w poprzednim wątku.
Dziekuje wszystkim za pomoc :)
Dodaję zdjęcie poniżej.





Zmieniony przez - Xus12 w dniu 2018-04-24 14:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Witam mam problem z ginekomastria tłuszczowa i gruczołową(zaawansowana), chciałbym zapytać o zdanie tych co są po zabiegu i przed którego lekarza jaką klinikę wybrać ? ( jak wiadomo pieniądze nie grają roli, chciałbym być szczęśliwy i zadowolony po zabiegu.) Chciałbym zabieg wykonać jak najszybciej oczywiście swoją przygodę z zabiegiem udokumentuje zdjęciami dla tych którzy się zastanawiają czy warto a jestem przekonany że tak ! pozdrawiam


Zmieniony przez - chcialestomasz w dniu 2018-04-25 04:12:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium