SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Adek za każdym razem płaciłeś za zavieg,? Czy co zabieg inna klinika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Ja w 2012r miałem robiony zabieg na NFZ na oddziale chirurgii plastycznej we Wrocławiu, siłą rzeczy poprawkę również miałem tam. Trzeci zabieg robiłem prywatnie. W sumie to żadna tajemnica, operował mnie ordynator, nie wiem czy nadal jest tam ordynatorem- dr. Marek Paul. Chociaż poprawki nie wiem czy nie wykonywał jeden z jego lekarzy, ciężko mi stwierdzić. Na pewno jeżeli chodzi o usuwanie ginekomastii to nie polecam. Po pokazaniu mu USG na badaniu kontrolnym gdzie gruczoł był taki sam jak przed operacją stwierdził, że to nie gruczoł tylko blizna...także bez komentarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 95
Panowie śledzę wątek od dłuższego czasu i w końcu nadszedł czas zdobyć się na odwagę i "zrobić sobie cycki". Powiedzcie czy ktoś robił we Wrocławiu zabieg w znieczuleniu miejscowym? Boję się znieczulenia ogólnego stąd moje pytanie. Czy możecie polecić jakiegoś konkretnego doktora albo klinikę? Chciałbym się zmieścić w 7 tyś. Usg pokazuje mi sam tluszcz ale byłem na 1 konsultacji i dr pomacał suty i stwierdził, że gruczoł tez jest - widziałem w wątkach poprzednich, że tak sie zdarzało wiele razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz, bo nikt nie odpowiedział, a czas ucieka do lata...

Kilka pytań, może ktoś pomoże:
1) dr Burda, czy dr Rylski - chodzi o czas oczekiwania, cenę zabiegu, efekty po (inni raczej odpadają, do nich będę miał najbliżej)
2) Jak długo wygląda dojście do pełni sprawności po zabiegu - najpierw ściągnięcie szwów i noszenie tej kamizelki, potem powrót na siłownię, aż do normalnego funkcjonowania z normalnym cycem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 379
Ja czekałem 3 tyg i wjechalem na silownii na pelnej tylko ze klatę zacząłem dopiero po 4 tyg. Wsumie bolow żadnych nie czułem podejrzewam że gdybym startnal 2tyg od zabiegu to też.nic by się nie stalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czasem się lepiej wstrzymać tydzień czy dwa które w ostatecznym rozrachunku i tak nie będą miały wielkiego znaczenia , kwestia indywidualna i trzeb stosować się do zaleceń lekarskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574
A jeśli będę się czuł na siłach żeby po 2 tygodniach dźwigać w pracy ( nie chodzi mi o siłownię) to jakie mogą być konsekwencje? Chodzi mi o około 15-20kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Nic się nie przejmuj, ja do pracy po zabiegu wracałem zawsze po 2 tygodniach, a również pracuję fizycznie. Rany po 14 dniach są już praktycznie wygojone, dodatkowo przez 4 tygodnie chodzisz w kamizelce, więc ona dobrze wszystko uciska i stabilizuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 379
Panowie a czy to jest normalne że po zabiegu suty stoją jak jest zimno?? Tak było przy gino, czy zdrowy cyc też tak reaguje?? Bo nie pamiętam już jak było bez gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dość normalna reakcja że na ziemno , trochę twardnieją także bez obaw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium