sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

GINEKOMASTIA?

Wysłana -
Witam ludziska ;) Otóż mam pytanie do was.Zdecydowałem się by bić teścia lecz zastanawiam się czy mam aktualnie lub czy mam podatność na ginekomastie.Z góry dziękuje za informacje,pozdrawiam !!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html i tesc nie jest Ci do niczego potrzebny
Wysłana -
kolego nie pytam czy jest mi potrzebny tylko pytam o gino,bez sensu sa takie odpowiedzi
Wysłana -
A przemyślałeś to wszystko? Jak teść zgłosi, że go pobiłeś to możesz dostać wyrok nawet do 3lat,lub więcej zależy od uszczerbku na zdrowiu. Spróbuj może najpierw z nim porozmawiać i wyjaśnić wszystko, szkoda sobie życie marnować, naprawdę.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-06-18 12:57:53
Wysłana -
Dokładnie jak wyzej .
Wysłana -
A jeżeli to są faktycznie zdjęcia Twojej sylwetki i rozmowa jednak nic nie da, to przemyśl to dokładniej,czy czasem nie będzie na odwrót i to teściu Cie nie zbije jak go pierwszy zaatakujesz. Bo z podbitym okiem też nie fajnie chodzić do szkoły,bo zaraz nauczyciele pytają od czego to. To nie jest takie proste jak założyłeś. Ja bym się wstrzymał z ostateczną decyzją

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-06-18 13:12:22
Wysłana -
Takie kobiece te suty chyba trochę redukcji by tutaj pomogło
Wysłana -
No i dziekuje bardzo Natan za odpowiedz temat do zamkniecia ;)
Wysłana -
Wez Ty sie chlopie za trening i diete. Za pare lat mozesz wyskoczyc na solo z tesciem

P.S
Fajne rosówki przy sutach

Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2017-06-18 16:36:36
Wysłana -
Jak dla mnie to kreatyna tutaj jeszcze dużo zdziała. No i fakt cyce masz zaokrąglone, raczej masz tendencje do gino.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź