SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH LILI Francja ???

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktos ma jakies opinie na temat tego srodka.
Mam do kupienia 5 fiolek po 48 iu .

Czy duzo jest wy***ek tego i czy wogole to jest w aptecznym obrocie?


Dziekuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Barki moja ulubiona grupa, zauwazylem ze robiąc wlasnie tak oszukane wyciskanie, co chwile zwiekszam ciezar i razem z tym rosną mi barki, a jak robilem technicznie np do uszu lub nizej zza karku alebo powoli do klatki albo nawet do brody szło mi duzo gorzej. Wyciskanie robie na hama zeby isc do przodu z ciezarem a pozniej robie kilka cwiczen i wszystkie mega sie staram technicznie i powoli.
Barki to jedyna grupa ktorą potrafie wywolac takie długie palenie ze boli po treningu jeszcze ze chodze ze skrzywioną miną i to na kazdym treningu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
lilly bardzo dobre gh maja tylko 48 chyba raczej nie ma
chociaz moze malo wiem
ja widzialem takie


12mg - 36iu
24mg - 72iu
6mg - 18iu
5mg - 15 iu




Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-09-10 19:40:46
1

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie 48 mi przewijal koles wiec nie wykluczone cos nie tak. ale mysle ze jak by ktos chcial podrobic to by podrobil takie jak napisales a nie wymyslal nowej gramatury

M3ta dziekuje za poprawe ortografi. Nie mam jej dobrze opanowanej z czasow szkolnych

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-09-10 19:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Grzesiu bo jak nauczyciel z polskiego do Ciebie mówił, że czarne chmury nad Tobą to nie było się trzeba od razu tak denerwowac i łapac go za włosy, on chciał dobrze dla Ciebie a teraz są "wogole" takie efekty tego

Ja sie nie znam na gh bo jestem z blokowiska a tutaj to abstrakcja :)

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz Marcel sa tego efekty ze sie czlowiek nie moze wyslowic Ale wtedy z tym nauczycielem to przynajmniej bylo smiesznie

na blokowiskach gh to magicznyu srodek na mega mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
Gregor "ortografii" duzo osob nie lubi jak sie ich poprawia, ale jak ktos mnie poprawi to wrecz przeciwnie bo staram sie uniknac takich bledow na przyszlosc
sry ze po za tematem :)

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
poszukaj moze na necie znajdziesz cos

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
niema i nigdy nie bylo 48 iu ciezko o to w polsce znaczy sie orginal bo cena kosmos a podruby juz widzialem za polowe ceny po refundacji orginalu jest nowa dyrektywa uni ze mozna podawac starym ludziom wiec rozgarniety lekarz kombatant i mozna wyrwac 36iu na miesiac mnie niestac ale jak masz kase to najlepsza opcja z hg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
humatrope wystepuje w takich pojemnosciach jak napisal B. luknij stronke:

http://www.humatrope.com
http://pi.lilly.com/us/humatrope-ppi_newrecon.pdf
http://pi.lilly.com/us/humatrope-cart-pi.pdf

hormon ogolnie kozak jak nasz geno. z tego co pamietam justine je bral i chwalil, takze najlepiej jakby on sie tu wypowiedzial. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
36 iu na miesiac jacek jak ty cos *******niesz to glowa boli

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-09-10 23:14:40

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg

Następny temat

Farmadon orginal/fake??

WHEY premium