SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH LILI Francja ???

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwe robi ruch 10 cm na suwnicy.
140 to ja 1 raz z klatki siedzac wypchnalem na gryfie olimpijskim i uwazam ze jest to w*****...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie no ja robie zza karku troche ponizej lini głowy ten moj wynik to taki z przymruzeniem oka ale i tak jestem zadowolony.
czytalem ze maks nalezy opuszczac do kątu prostego w łokciach i tak sie tym kierowalem od lat
pozdro

ps- suwnicy wogle nie uznaje

Zmieniony przez - UwE w dniu 2009-09-11 18:47:26

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi klata np 100% lepiej zaczela wchodzic na suwnicy jak na wolnej sztandze. na wolnej wogole nie czuje ruchu a na suwnicy za***iscie to tak odchodzac od tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
sory za off top uwe do karku rob i przod do klatki rozciagasz bark

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Barki moja ulubiona grupa, zauwazylem ze robiąc wlasnie tak oszukane wyciskanie, co chwile zwiekszam ciezar i razem z tym rosną mi barki, a jak robilem technicznie np do uszu lub nizej zza karku alebo powoli do klatki albo nawet do brody szło mi duzo gorzej. Wyciskanie robie na hama zeby isc do przodu z ciezarem a pozniej robie kilka cwiczen i wszystkie mega sie staram technicznie i powoli.
Barki to jedyna grupa ktorą potrafie wywolac takie długie palenie ze boli po treningu jeszcze ze chodze ze skrzywioną miną i to na kazdym treningu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg

Następny temat

Farmadon orginal/fake??

WHEY premium