SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

GH Balance a wzrost

Wysłana -
Witam, zacząłem stosować ten specyfik i mam obawy jeśli chodzi o niektóre związane z nim kwestie.
Mam 20 lat, czyli mój organizm jeszcze rośnie "w górę" - czy stosowanie GH Balance tego nie zahamuje? Trudno by środki pobudzające hormon wzrostu sprawiły że przestanę rosnąć, ale intryguje mnie sprawa odstawienia tego - czy kiedy przestane to stosować to przysadka mózgowa będzie wydzielać "za mało" hormonu i w rezultacie wzrostowo się zatrzymam?

Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 09:29:34
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie zahamuje , co więcej nic nie zrobi . Ten suplement to ściema .
Wysłana -
Ściema? Poważnie? Powiesz coś więcej na ten temat?
Czytałem o składzie, gdzie jest m.in. buzdyganek naziemny czyli ta roślina która może powodować wzrost testosteronu. Wiadomo że to nie sterydy, ale mimo wszystko miałem trochę obaw jesli chodzi o efekty uboczne związane z tym właśnie hormonem, w tym właśnie zahamowanie wzrostu, trądzik etc

Być może z perspektywy profesjonalisty to głupie, ale to jest mój drugi suplement jaki zacząłem stosować i po prostu chcę wiedzieć o nim jak najwięcej

Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 10:14:57

Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 10:17:47
Wysłana -
Niestety taka prawda . Dałeś się zwieść reklamie . Następnym razem najpierw pytaj o suplement a potem kupuj
Wysłana -
No cóż no, szkoda, ale jak już kupiłem to szkoda wyrzucić ;) Zwłaszcza że w tych kapsułkach jest trochę kofeiny więc może nie będą one aż tak bezużyteczne :)

Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 11:59:39
Wysłana -
http://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384.html

dałeś się nabrać, niestety kolejna osoba która sponsoruje tego typu wynalazki i dlatego one nigdy z rynku nie znikną

Pkt 5 w linku powyzej
Wysłana -
jak juz kupiles, to nie badz jelen i to sprzedaj innemu, co wierzy w tego typu cuda
lub zwroc do sklepu, masz na to 14 dni
Wysłana -
ludzie zawsze to kupia reklamy takich produktów na większosci stron się pojawiają
Wysłana -
Ale to nie było tak, że siedzę na tyłku cały czas, zobaczyłem "hormon wzrostu" w reklamie i już uznałem że po samych tabletkach będę wielkim koksem :)
Ćwiczę już kilka miesięcy bez suplementacji (ponad 8 od ostatniego "zjedzonego" opakowania białka) i uznałem, że ponownie moge jakąś wdrożyć - padło na GH Balance i już, a to że trochę bez konsultacji to już moja wina

Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 14:49:43
Wysłana -
Ogólnie to przecież już po samym wyglądzie strony promującej widać, że jest to kompletny syf. Osobiście nawet bym tego nie łykał, bo cholera wie co tam siedzi, masz w ogóle konkretny skład i dawkę podaną - tak z ciekawości?
Wysłana -
Też bym wolał tego nie łykać bo nie widaomo gdzie to było składane, przez kogo i czy jest wolne od składników niepożądanych, co do wzrostu to masz 20 lat i jeszcze boisz się że nie urośniesz? skoro i tak powinieneś już przestać rosnąć. Jakbyś brał hormon wzrostu, taki działający w formie zastrzyków to urósł byś więcej a nie mniej ale nie w wieku 20 lat, tylko dajmy na to w wieku 12-15 lat. W wieku 20 lat to co najwyżej akromegali możesz dostać i urosną ci kości twarzoczaszki i stopy ale nie po tych tabletkach bo nie działają
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź