SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH Balance a wzrost

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9542
Witam, zacząłem stosować ten specyfik i mam obawy jeśli chodzi o niektóre związane z nim kwestie.
Mam 20 lat, czyli mój organizm jeszcze rośnie "w górę" - czy stosowanie GH Balance tego nie zahamuje? Trudno by środki pobudzające hormon wzrostu sprawiły że przestanę rosnąć, ale intryguje mnie sprawa odstawienia tego - czy kiedy przestane to stosować to przysadka mózgowa będzie wydzielać "za mało" hormonu i w rezultacie wzrostowo się zatrzymam?


Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 09:29:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Suplementy służą przede wszystkim dla większej wygody i poprawienia komfortu, samopoczucia oraz pro zdrowotne. Żeby mieć efekty to trzeba wiedzieć jak działają i w jakiej sytuacji rzeczywiście warto je brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699322
Nie zahamuje , co więcej nic nie zrobi . Ten suplement to ściema .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9542
Ściema? Poważnie? Powiesz coś więcej na ten temat?
Czytałem o składzie, gdzie jest m.in. buzdyganek naziemny czyli ta roślina która może powodować wzrost testosteronu. Wiadomo że to nie sterydy, ale mimo wszystko miałem trochę obaw jesli chodzi o efekty uboczne związane z tym właśnie hormonem, w tym właśnie zahamowanie wzrostu, trądzik etc

Być może z perspektywy profesjonalisty to głupie, ale to jest mój drugi suplement jaki zacząłem stosować i po prostu chcę wiedzieć o nim jak najwięcej




Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 10:14:57



Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 10:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699322
Niestety taka prawda . Dałeś się zwieść reklamie . Następnym razem najpierw pytaj o suplement a potem kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9542
No cóż no, szkoda, ale jak już kupiłem to szkoda wyrzucić ;) Zwłaszcza że w tych kapsułkach jest trochę kofeiny więc może nie będą one aż tak bezużyteczne :)


Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 11:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384.html

dałeś się nabrać, niestety kolejna osoba która sponsoruje tego typu wynalazki i dlatego one nigdy z rynku nie znikną

Pkt 5 w linku powyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak juz kupiles, to nie badz jelen i to sprzedaj innemu, co wierzy w tego typu cuda
lub zwroc do sklepu, masz na to 14 dni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ludzie zawsze to kupia reklamy takich produktów na większosci stron się pojawiają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9542
Ale to nie było tak, że siedzę na tyłku cały czas, zobaczyłem "hormon wzrostu" w reklamie i już uznałem że po samych tabletkach będę wielkim koksem :)
Ćwiczę już kilka miesięcy bez suplementacji (ponad 8 od ostatniego "zjedzonego" opakowania białka) i uznałem, że ponownie moge jakąś wdrożyć - padło na GH Balance i już, a to że trochę bez konsultacji to już moja wina




Zmieniony przez - MRTWRgeereha w dniu 2017-06-08 14:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ogólnie to przecież już po samym wyglądzie strony promującej widać, że jest to kompletny syf. Osobiście nawet bym tego nie łykał, bo cholera wie co tam siedzi, masz w ogóle konkretny skład i dawkę podaną - tak z ciekawości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Też bym wolał tego nie łykać bo nie widaomo gdzie to było składane, przez kogo i czy jest wolne od składników niepożądanych, co do wzrostu to masz 20 lat i jeszcze boisz się że nie urośniesz? skoro i tak powinieneś już przestać rosnąć. Jakbyś brał hormon wzrostu, taki działający w formie zastrzyków to urósł byś więcej a nie mniej ale nie w wieku 20 lat, tylko dajmy na to w wieku 12-15 lat. W wieku 20 lat to co najwyżej akromegali możesz dostać i urosną ci kości twarzoczaszki i stopy ale nie po tych tabletkach bo nie działają
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na masę?

Wiecej