SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

GH Balance a wzrost

Wysłana -
no i od tego jest forum by się zapytać przed zakupem, nawet idąc do normalnego sklepu z suplami gdzie niby pan zza lady ma widzę bo pracuje już hoho czasu w sporcie, ale czesto po prostu chce coś sprzedać co mu nie idzie lub na czym ma najwiekszy zarobek.
Wysłana -
to jedno, ale z drugiej strony dorośli ludzie powinni wiedzieć że suplementy to nie sterydy i te wszystkie zdjęcia przed i po to ściema a sam progres nie polega na łykaniu tabletek tylko ciężkiej pracy i wyrzeczeniach, a większość ludzi myśli że łyknie sobie tabletke i tłuszcz sam się spali bo jest tak w reklamie
Wysłana -
Mateusz4949, nie jestem z tych którzy myślą, że same tabletki wystarczą żeby się wyrzeźbić jak młody Arnold dosłownie nie robiąc nic. Ćwiczę regularnie oraz trzymam się diety, GH miał być tylko "wspomagaczem", ale jak juz widzę, nieskutecznym. No trudno, zamieni się na białko i będzie lepiej ;)
Wysłana -
Nie będzie lepiej, nie można powiedzieć zamienie na białko, białko jest jedynie uzupełnieniem diety jak masz dobrą dietę to nie tzreba kupować odżywki.
Wysłana -
Suplementy służą przede wszystkim dla większej wygody i poprawienia komfortu, samopoczucia oraz pro zdrowotne. Żeby mieć efekty to trzeba wiedzieć jak działają i w jakiej sytuacji rzeczywiście warto je brać.
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź