SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GENESIS TO MARNA PODROBA-NIE KUPOWAC !

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37541

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
Tak jak pisalem w innym poscie. nacialem sie na podrobe genesis winstrol 100mg/1ml za kosmiczna 2 razy drozsza cene niz inne undery o mocy 50mg. kupilem 2 flakony. po otwarciu koperty zobaczylem nastepujace defekty mowiace JASNO, ze to jest marna podroba oryginalnego tajskiego genesis i tylko pudelka ma ladne:

1. data waznosci konczaca sie za 3 tygodnie: kwiecien 2009! produkacja 2006. 3 lata temu !!!!!!!!!!!!! ktos ograniczony stworzyl etykiete na podobizne takiej jaka mial w reku i nie zmienil dat produkcji i waznosci.(moje przypuszczenie)

2.ilosc prochu w porownaniu z innym badziewnym underem jaki na tym forum nie zebral dobrych opinii. nie wymieniam nazwy i nie oczerniam bo nie probowalem osobiscie.

3. otwierajac flakon caly aluminiowy korek wraz z gumka uszczelniajaca zostal mi w reku. czyli jaka tam byla sterylnosc? ZEROWA!!! skoro reka i malym nakladem sily wpuscilem do srodka zwykle powietrze.

4. przepompowalem wszystko do strzykawek i okazalo sie, za zamiast 10 jest 9ml mleka.

5. zdejcie oryginalnego genesis bolda z kodem zdrapka od scorpio. przeslal mi flakon po kumpelsku w prezencie, zebym mial swiadomosc jak wyglada prawdziwe genesis. i dlatego tez, ze konczyla sie gwaranacja w kwietniu. produkacja bolda 2006. zakupione w tajlandii w tamtym roku. sam osobiscie wszedlem na strone: http://www.genuinegenesis.com/ zeby aktywowac moj kod z flakonu. probowalem to zrobic ponownie i juz nie mialem szans aktywowac tego samego kodu raz jeszcze. tak wiec strona dziala bardzo dobrze.

Po malej aferze jakis czas temu odrazu na forum pokazaly sie foty genesis z hologramem. Ktos staral sie ratowac sytuacje, nie mogl wyprodukowac kodow, zeby sprawdzac je na stronie: http://www.genuinegenesis.com/ wiec ponaklejal hologramy, zeby ratowac zainwestowana w gowwno kase lub zuzyc nagromadzone materialy: kartoniki, flakony, naklejki,etc.

PANOWIE I PANIE! GENESIS TO FRAJERSKO PODROBIONY UNDER!

NIE KUPOWAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaraz foty pojda!

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129


porownanie z innym underem

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129


tak sie otworzylo to oryginalne genesis!
1

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129


faktyczna ilosc mleka we flakonie: 9ml !!!!!!!!!

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
ładnie się otworzył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129


oryginalny produkt firmy genesis. kazdy inny oryginal powinien miec taka zdrpake ktora dziala, sam sprawdzilem na swoim boldzie

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
mam nadzieje, ze za prawde nie dostane bana i temat pozostanie, zeby informowac ludzi, ze genesis to nie genesis!

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
jasno i przejżyscie.oby wiecej takich tematów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
jw,frajerstwo trza tępić.Sog dla autora

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
to z iloscia ml mnie kompletnie rozbawilo,jezeli ktos ma juz taki sprzet i mozliwosci zeby podrabiac ta firme to czemu nie mialby lac rowno....jezeli **** by ich to obchodzilo to mysle,ze rownych ! 9ml by tam nie lali,troche nie trzyma sie kupy to co napsiales

Zmieniony przez - malykce w dniu 2009-03-11 15:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SOG chłopie


malykce
zal.pl





Zmieniony przez - VinsSFD w dniu 2009-03-11 15:55:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Desma.

Następny temat

Boldenone

WHEY premium