SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GENESIS TESTOSTERONE COMPOUND INJECTION

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
poki co idzie enen u mnie i jakos szalu nie ma,ale to dopiero drugi tydzien, kolezka bierze mix i mowi,ze bolesny, niedawno musialem mu wieczorem altacet az dawac tak go dupsko bolalo, w bark tez go mix bolal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
szym82
Ja tez nie oczerniam produktu pisze tylko ze 4 moze 5 poszlo udo zaognione temperatura niechec do wszystkiego nie pierwszy cykl kolegi nie jest nowicjuszem a tu wnioski ze niewiedza pisze tylko ze niedosc ze portek nie moze naciagnac na tylek to jeszcze ledwie 8ml tam mial wwzystko


zadnych aluzji tam nie bylo. napisalem ze nie znam sytuacji i informacyjnie pisze jakby ktos nie wiedział iz goraczki, bole na poczatku cyklu sie zdazaja, szczegolnie jak stezenie dobre. Jak mowisz ze potrafisz rozpoznac infekcje od reakcji obronnej organizmu to ok, wspolczuje w takim razie lipnego srodka. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 237
ja teraz jade na boldku z gennesis :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
ja juz genesisa nie kupie, enan z kapslem z napisem genesis wyj**ka, tren z kapslem z napisem flip off wyj**ka, mix na kumpla podzialal prawie wcale:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
loteria poprostu kazdy ma inne zrodlo

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267490
odswiezam . jak sie teraz ma prop i wino (tab) z tej firmy ?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meta PMP Iranska Opinnia

Następny temat

testolic

Wiecej