SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAIN BOLIC 6000 - Nowość

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli nie ma innych aminokwasow - od razu po
inna (warto uwagi wg mnie) jest opcja popijania w trakcie treningu i ew wtedy dodania po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie wiem czy gainer nie obciąży za bardzo żołądka, jeśli pić go w trakcie treningu. Czasami nazbyt stężone carbo może być już małym problemem. Myślę, że wszystko zależy od ilości proszku no i indywidualnych uwarunkowań/gustu. Na pewno jako potreningowy czy przedtreningowy jest OK. W niektórych PBC widziałem promocję ok.22zł/kg, więc cena bardzo przystępna jak na tę kategorię produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Myślę, że wszystko zależy od ilości proszku no i indywidualnych uwarunkowań/gustu.

osobiscie pijam
czyatlem rowniez relacje duzych chlopow ktorzy radza sobie spokojnie
ale o ile sie nie myle Piotrek Gluchowski juz nie lubi zbytnio
wtedy mieszanka dobrana pod gust smakowy
BCAA Xplode
z
CARNI LINE®
swietnie sie sprawdzi w roli gainera
a nie obciazy ukladu trawiennego

polecam patent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Tak, Piotr zaleca właśnie wodę, by uzyskać lepszą pompę i ukrwienie mięśnia ćwiczonego. Ja próbowałem gainera - o tyle ciekawego, że z 4g glutaminy i 4g kreatyny na 100g, a mniej więcej tyle rozpuszczałem podczas treningu w ok. 2L wody. Podkreślam te dwie substancje, bowiem często są spożywane jako osobny suplement. Niemniej - jednak trochę obciążenia czułem. Gdy piję samą wodę - trening jest naprawdę masakrycznie wycieńczający (inna sprawa, że nie da się ciągle na 100% jechać). Obecnie praktykuję bcaa+carbo podczas i jest lepiej. Pewnie dlatego, iż to co jest "ciężkostrawne" w gainerze to właśnie białko. Bcaa praktycznie w ogóle nie obciążają żołądka, carbo w małym stężeniu też nie i jest OK. Chociaż - moim zdaniem - grunt to zmiana raz na jakiś czas i różnorodność, więc pewnie za jakiś kilogram czy dwa znowu nieco zmodyfikuję plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. nie widze przeciwskazan do laczenia glutaminy z kreatyna - zwlaszcza w okolicy treningu

2. trening nie musi byc 'masakrycznie wycienczajacy' - no chyba ze ktos lubi
wystarczy jak jest lepszy niz poprzedni

3. jesli ktos ma problem z bialkiem z gainera - BCAA + carbo (izotonik jak podalem wczesniej)
swietnie sie sprawdza

wazne aby probowac wprowadzac spozycie aminokwasow (i ew ww jesli trening dluzszy albo uklad diety wymusza) rowniez i w trakcie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
ja mam pytanie waże 67kg 187cm ćwicze jakieś 2 miesiące czy moge zacząc stosowac GB czy jeszcze sie wstrzymac na jakies 2-3 miesiące i jezeli kupie 4kg to na ile mi wystarczy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Szolpas Gain Bolic to odżywka węglowodanowo białkowa. Cieżko stwierdzić na ile CI starczy gdyż zalezy to od tego jak często będziesz stosował i po ile gramów. Możesz już zacząć stosować nie jest to środek niedozwolony Polecamy stosować głównie po treningu w celu szybszej regeneracji. Możesz zacząć od porcji 100g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Nie musisz się wstrzymywać. Podstawa Twego sukcesu jest dieta, a GB doskonałym źródłem kalorii do rozbudowy masy mięsniowej, która w początkowych etapach ćwiczenia buduje się najszybciej (przy właściwej podaży składników odżywczych).
A na ile Ci starczy? Nie bądz taki leniwy i podziel 4 kg, przez swoją dawkę dzienną i masz odpowiedź.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
smaczny drink z mlekiem
i bedziesz chcial wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
a jeszcze chciałbym dodatkowo kreatyne do tego brac tylko nie wiem monohydrat TCM czy moze kreatyna magna power???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. nowego SP80

Następny temat

kreatyna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium