SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAIN BOLIC 6000 - Nowość

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Zobaczymy jaka cena !! Jak będzie ok to sie dorzuci troszke ostrowi i może coś z tego będzie.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2166
Cos w stylu KREANABOL SUPER MASS ale dwu krotnie slabsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
eeeee

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
malo białkaaaaaa :/

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
ale faktycznie, wszystko zależy od ceny... Jeśli będzie konkurencyjna do MassXXL'a, gainera 1 to produkt IMHO ma szanse

Zmieniony przez - dawidm w dniu 2005-09-13 08:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Kazeina, białko jaja, białko serwatkowe, creatyna, tauryna. Ojj na pewno nie będzie tańsze od massxxl i Gainera 1. Ja mam nadzieję że smak będzie lepszy od innych Waszych produktów choć znowu jajo za dobre nie jest i może psuć smak

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
no fakt, tańsze raczej nie będzie, źle napisałem, mój błąd Chodzi mi jedynie o to, że jeśli Olimp da ROZSĄDNĄ cenę to ten gainer będzie dobrą opcją dla hardgainerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
I mam jeszcze nadzieję że pojawi się w opakowaniach powiedzmy dla spróbowania jakieś 2kg i o wiele większych 6-7 kg aby nie trzeba byłko kupować 2x po 3 kg i płacić podwójnie za opakowanie
a to 6000 to coś ala gainer waidera?? śakiś chwyt nawiązujący do kalorii?? Odpowiedzi nie oczekuje bo to i tak nie ważne
No i ilość smaków mi imponuje, ale proszę niech one będą dobre!!!

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2005-09-13 10:06:52

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Po co ta kreatyna w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Bo ten gainer to coś w rodzaju "All in one sofa bed"

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. nowego SP80

Następny temat

kreatyna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium