SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER - na co komu przyrost tluszczu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Nie do końca zgodzę sie z tobą z tym co jest w temacie. Jak zaczynałem ćwiczyć dosyć dawno temu to ważyłem troche ponad 60kg przy 181 cm wzrostu teraz mam 190 i 110kg gdzie do setki doszedłem bez saa. Jak wszedłem na silownie to nie bylo dla mnie ciężaru najmniejsze były 5kg i nie dawałem rady, zacząłem trenować pod okiem znajomego instruktora i zakupił mi gainera gdzie warunkiem koniecznym bylo nabrać jakich kolwiek kg zeby wogole trzymać te 5 kg. Dzis cwicze siłowo mam 20 lat i 210 w mc 200w przysiadzie i od zawsze cisne gainery bo potrzebuje tego moj organizm po takich treningach i siła nie stoi w miejscu. Zależy od organizmu i jak go stosujesz i oczywiście od jakości specyfiku
1

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
A jaki gainer jest ,,najmocniejszy'' ? Są jakieś powyżej 20% białka, poniżej, Bulk 50/50. Który pozwala na większy przyrost mamy przy dobrej diecie ?

Czytałem że Dymatize Super Mass Gainer, jest jednym z lepszych i faktycznie efekty są dość szybko zauważalne. Jakieś inne propozycje ??

Zmieniony przez - KamilFan w dniu 2012-11-19 13:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Gainer jest tak samo mocny jak kanapka z szynką, pytanie czy mocniejsza jest kanapka typu 2 kromki chleba i jeden plaster szynki, czy może jednak kromka i dwa plastry szynki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testował juz ktoś TZ 3 ??

Następny temat

Próbował ktoś...?

WHEY premium