SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER MCT CZY EGG PROTEIN???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1969
WITAM WSZYSTKICH
MAM PYTANIE
CO WYBRAĆ-GAINER MCT OLIMPU CZY EGG PROTEIN RÓWNIEŻ OLIMPU
KTÓRA ODŻYWKA LEPSZA???? NIE MAM DUŻO KASY DLATEGO MOGE SOBIE KUPIĆ TYLKO JEDNĄ Z NICH WIĘC KTÓRĄ MI DORADZICIE???
Z GÓRY DZIĘKI
POZDROWIONKA!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zależy co chcesz osiągnąć? Jeżeli masz problemy z nabraniem masy to polecam gainer. Jeśli nie masz z tym problemów to EGG ( jako uzupełnienie białka ). Zresztą odżywka białkowa to podstawa ( jeśli nie możesz spożyć dostatecznej ilości białka z pożywienia ). Ja nie stosuje gainerów ponieważ mam ciągoty do odkładania tkanki tłuszczowej, a białko rzadko ponieważ spożywam dostateczne ilości z pożywienia. A tak wogóle to Olimp to chała. Jeśli gainer to pomyśl o Sports One 3200, a białko może być Hi Tec 80 ( 2,5kg 129zl ). Chyba że masz więcej kasy?

pufet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1969
MOŻESZ MI NAPISAĆ CO JEŚĆ ŻEBY DOSTARCZYĆ ORGANIZMOWI DUŻO BIAŁKA?????
Z GÓRY DZIĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Olimp jest przeciętną firmą, ale akurat Gainer i EGG 80% to odżywki dobrej jakości.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jeść ? Oto niektóre z produktów ( chodzi mi o białko, a nie o całe posiłki ) :
-mleko,
-pierś z kurczaka lub indyka,
-twaróg chudy (1,5% tłuszczu ),
-łosoś,
-tuńczyk w sosie własnym.
Powodzonka.

pufet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1969
DZIĘKI PUFET
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1969
A CO MYŚLICIE O KOTLETACH SOJOWYCH ??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kiedyś jadłem tego sporo. Jak się umiejętnie przyrządzi to nawet smaczne, tylko straszne gazy po nich miałem. Jakościowo oczywiście przeciętne, jak to soja. Od czasu do czasu dla smaku możesz sobie przyrządzić ale nie rób z tego podstawy swojej diety.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaproponuje ci dobry koktajl potreningowy...ktury zastapi ci zwyklego gainera i jest o wiele tanszy mozna go w prosty sposob przyzadzic w domu:oto i on: 150ml jogurtu(najlepiej bananowy),2 jajka(z czego 1 cale,a z 2 samo bialko),do tego banana calego (czym wiekszy tym lepiej),i okolo 100ml mleka 0%-1,5%....wszystko to dobrze zmixuj i wlej..(najlepiej do kufla 0,5l..powinno sie zmiescic...jezeli bedzie za gozkie mozesz dodac łyszke cukru...jajka najlepiej polej wrzatkiem dla bezpieczenstwa przed bakteriami.po wypiciu tego koktajlu odczekaj 30min i dopiero bierz sie za ostra diete...wyprubowane jak brak kasy...powodzenia

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dajcie odpowiedz o efektach..pamietajcie ze dieta to nie wszystko.i jeden koktajl nic nie zdziala bez ostrego treningu..trzymajcie sie!!powodzenia

[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna

Następny temat

Kreatyna + dekstroza = CUKRZYCA ?

WHEY premium