SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER 10 kg za 203,30 zł w SKLEP SFD.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam

Inforumuje iz odzywka firmy Vitalmax Gainer 1 w nowym ekonomicznym opakowaniu 10 KG! juz jest dostepna w htttp://sklep.sfd.pl w super cenie 203,30 zl.
Jest to super pozycja dla tzw. hardgainerow oraz innych osob borykajacych sie z przyrostem masy. Procz ceny zaleta tej odzywki jest bardzo dobra rozpuszczalnosc oraz smak.

1 kg gainer'a wychodzi po 20,33 zl to obecnie najlepsza oferta w tej klasie na rynku odzywek w Polsce.

Szczegolowy opis tego produktu pod adresem:
https://sklep.sfd.pl/opis.asp?produkt=1212

Pozdrawiam i zapraszam na zakupy.
GÓRAL - SKLEP SFD

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11165
Jakby wiecej bylo białka to wypas na maxa Ale i tak za taka cene to jest niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Zawsze mozna dosypac bialeczka co jest tez niezlym rozwiazaniem np. tanie bialko Sojavit 85 Olimp. Druga sprawa to gainer'a nie kupujesz dla bialka tylko kalori, bo tak rozumujac najlepszy bylby ten gainer, ktory ma najwiecej bialka... Wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji osoby stosujacej odzywke.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Super ! Son wspominal ostatnio i juz widze, ze sa !
Ciekawe czy to sa z tego nowego skladu - bialka serwatki,czy jeszcze bialka jajek, ktore jak wiadomo rowniez sa spox.
Goral napisz w jakim to jest opakowaniu?

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Niestety nie wiem czy jest juz w tym nowy sklad, poki co asekuracyjnie widnieje jeszcze stary opis na internecie. Jezeli chodzi o opakowanie to poki co jest to cale wiadro 10 kg (otwierasz wiadro i masz proszek), ale ponoc to tez ma sie niedlugo zmienic bo maja byc pakowane w workach po 4 x 2,5 kg! Otwierasz wiadro i sa 4 worki po 2,5 kg, tak jak w dawnych olimpach. Wg. mnie rewelacyjny pomysl!

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-10-09 23:46:57

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
To bedzie tez dobry produkt dla tych biedniejszych klientow, beda mogli zrzucic sie w dwoch/trzech za mala kase miec konkretna gramature.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6717
szkoda ze sie pospieszylem z gainerem olimpa 3kg :> teraz napewno bym wciagnal:>
SUCHARUS

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Cichy i wlasnie o to chodzi. Dawniej wlasnie tak robilismy z kumplami z silowni, kupowalismy wieksze opakowanie Carbo Olimp'a, a pozniej latwo bylo to dzielic bo byly saszeteki teraz to troche lipa.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11165
Dobrze ze takie cos jest Miejmy nadzieje ze cena nie pojdzie w gore Poki mam kase bede kupowal troszke mniejsze paczki i drozsze Ale wiadomo jak to u Studenta bywa kasa idzie tu i tam i pewnie za jakis czas zbraknie mi I bede inwestowal wlasnie w takie produkty co ten w watku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
no calkiem spoko ale Jak dla mnie za malo bialka 13/100 to rzeczywiscie troche malo...

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11165
Moze i malo ale dla tych co maja malo kasy to "zbawienie" ze tak powiem Ja na poczatku jak zaczynalem tez szukalem jak najtanszych rzeczy i zeby bylo najwiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta + kofeina

Następny temat

kreatyna SCI-FIT

WHEY premium