SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupie pytanie>>>>>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
Czy P-) omka moze być.... (uwaga!!!)) odblokiem?? Zastanawiłem sie nad tym sam ale cos mi sie nie wydaje... chociaz jakby na to nie patrzył... sam tesc. Napiszcie swoją opinie bo moja jest taka że chyba ... nie PP-)

Deca, omka, ruska meta - pięć miesięcy na siłowni i wielka podnieta...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
Sory za te buźki miało byc tak: i

Deca, omka, ruska meta - pięć miesięcy na siłowni i wielka podnieta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
nie nie moze.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
niestety nie, to teść z zewnątrz, czyli w określonych dawkach
blokuje...a po cyklu zwłaszcza blokuje, a istotą odbloku jest pobudzenie własnego, mniej lub bardziej,
zablokowanego w trakcie cyklu
pozdrawiam
ps.pytaj nie dygaj. po to jest forum przynajmniej na mnie nie krzyczeli

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Pytanie bynajmniej nie jest glupie ! a odpowiedz wydaje sie byc jasna ... TAK ... caly uklad podwzgorze - przysadka - gonady funkcjonuje przeciez na zasadzie sprzezenia zwrotnego czyli (w duzym uproszczeniu) wydzielany przez przysadke LH pobudza gonady do produkcji testosteronu - testosteron z kolei znow pubudza przysadke do wydzielanie LH i tak w kolko dopoki poziom ktoregos z hormonow nie przekroczy fizjologicznej normy, wowczas wydzielanie czy to LH czy testosteronu zostaje wstrzymane na tyle, by utrzymac poziom LH i testosteronu w zakresie fizjologicznej normy - zasada sprzezenia zwrotnego ... dlatego kiedy uklad podwzgorze - przysadka - gonady nie funkcjonuje prawidlowo zazwyczaj farmakologicznie (Clomidem) pobudzamy przysadke do produkcji LH a to z kolei pobudza gonady do produkcji testosteronu ktory znow pobudza przysadke do produkcji LH i cala "maszyna" zaczyna funkcjonowac. Teoretycznie rzecz biorac - zamiast Clomidu - mozna by podawac bardzo niskie dawki testosteronu by pobudzic przysadke do wydzielanie LH. Taka teoria nie jest pozbawiona podstaw. W literaturze medycznej czytamy "... male dawki (testosteronu) pobudzja przednia czesc przysadki ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Dokładnie i nie zapominajcie Panowie do jakich celów np. nasza droga firma Jelfa produkuje takie to leki jak T.P czy Oma!
Dawki lecznicze zrobią swoje!

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice to co powiedziales ma sens tylko w przypadku niedoczynnosci jader...
Wtedy gdy jest duzy poziom LH, a maly testa...

po cyklu przeciez przysadka nie produkuje LH, a test z zewnatrz bedzie ja blokowal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Test z zewnatrz bedzie ja blokowal jezeli dostarczona ilosc przekracza fizjologiczna norme ! zasada sprzezenia zwrotnego ! ale w przypadku gdy dostarczona ilosc bedzie sie miescic w normie fizjologicznej powinno byc dokladnie odwrotnie ... spojrz na to co napisalem "... male dawki (testosteronu) pobudzja przednia czesc przysadki ..." - to jest medyczny fakt a nie zaden moj wymysl !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to po cyklu poziom jest ponizej fizjologi ?
/wtedy kiedy trzeba sie odblokowywac/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha zakladajac ze lecimy na tescie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
?!?

No to jest chyba oczywiste, ze jest ponizej fizjologicznej normy ... gdyby bylo inaczej po co byloby to cale "odblowanie" ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA

Następny temat

czy sam testosteron 200mg co pięc dni da siłę?

WHEY premium