SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupi temat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, wiem że kompletnie nie powinienem tego tutaj pisać ale już nie mam pojęcia gdzie indziej ktoś mógłby mi pomóc, udzielić informacji :D
Wybieram się z koleżanką na wesele, ja mam taki niebieski
garnitur a ona zieloną sukienkę. Myślicie że będzie to ze sobą
w jakikolwiek sposób pasowało i jaką dobra w takiej sytuacji
muchę?

Błagam pomocy XD


https://zapodaj.net/100e74618aaaf.jpg.html
https://zapodaj.net/105bc55364667.jpg.html
Https://zapodaj.net/d2888c7c08021.jpg.html


Zmieniony przez - Soberko w dniu 2018-07-23 18:27:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Poprosiłem dziewczyny o pomoc z innego działu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Będzie pasować. Akurat "dobre" odcienie.

W ramach ciekawostki (może się kiedyś przyda przy takich dylematach) kolory można dobierać na podstawie koła kolorów. Na zdjęciu uproszczona wersja, są też takie mega rozbudowane. Pasują do siebie kolory- z rządku obok, z tego samego rządku i z rządku na przeciwko :) Jak widać zieleń obok niebieskiego więc jak są na tym samym poziomie (a te są) to fajnie się komponują.

Dla mnie super zestaw :D A dla dopieszczenia można włożyć chustkę ( nie wiem jak się to profesjonalnie nazywa) w kolorze sukienki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
Poprosiłem dziewczyny o pomoc z innego działu

Dzięki śliczne! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paula.cw
Będzie pasować. Akurat "dobre" odcienie.

W ramach ciekawostki (może się kiedyś przyda przy takich dylematach) kolory można dobierać na podstawie koła kolorów. Na zdjęciu uproszczona wersja, są też takie mega rozbudowane. Pasują do siebie kolory- z rządku obok, z tego samego rządku i z rządku na przeciwko :) Jak widać zieleń obok niebieskiego więc jak są na tym samym poziomie (a te są) to fajnie się komponują.

Dla mnie super zestaw :D A dla dopieszczenia można włożyć chustkę ( nie wiem jak się to profesjonalnie nazywa) w kolorze sukienki.


A ja już się bałem, że będzie tak trochę nie fajnie wyglądało. Chce się postarać bo to wesele z jej "strony" i chce żeby wszystko wyszło jak najlepiej :D
Dziękuję!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Dobre :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej