SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głosujemy Teraz! ! Konkurs! :Trener bb-.I Zawody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4953

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Zasady dla osób z konkursu:

1.Wpisujemy swojego wybranego zawodnika(opcja tylko dla uczestników konkursu)-tylko jeden wpis i tylko jedno wybrane zdjecie .Opis powinien przekonać do głosowania na Waszego zawodnika.
2.Działamy,by zdobyc jak najwiecej głosów-ale zawsze zasady fair play obowiazuja.Jak to zrobicie zalezy tylko od Waszej inwencji.
3.Czas trwania głosowania-do 17 marca godz 22:004.Wygrywa osoba majaca najwiecej głosów-punktacja bedzie w tabeli.Za kazde miejsce sa punkty.


Zasady dla głosujacych

1.Oceniamy tylko to co widzimy na zdjeciach,czyli jak dany zawodnik wyszedl na prezentowanym tu zdjeciu,czyli kto najlepiej prezentuje sie na załaczonych zdjęciach.
2.Piszemy krótkie uzasadnienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
dzięki masti niestety nie zdjęli mi bana

Zmieniony przez - PK_Kaczor1 w dniu 2012-03-17 23:24:21

PK_Kaczor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Essa Ibrahim Hassan
Essa Obaid ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pojawił się nagle wygrał kategorie open na Arnold Classic w klasie amator. Tego samego roku pokazał się na zawodach Europa Super Show w Dallas i jako totalny zółtodziób, ku zaskoczeniu wszystkich obserwatorów wygrał je! Zostawił w polu takich zawodników jak Mark Alvisi czy Cedric McMillan. Zdobył tym samym kwalifikacje do Mr.Olympia ale w niewiadomych przyczyn nie zdecydował się na start. Co pokaże w tym roku mam nadzieję, że dużo, ponieważ drzemie w nim ogromny potencjał.

Ikona kulturystyki Arnold na AC powiedzial, że tacy jak on są przyszłością kultyrystyki



"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja glosuje na Matthias Botthof.

Uzasadnienie: lubie sledzie matthiasy to po pierwsze :) a tak na powaznie to ladnie sie prezentuje w koszulce pan 40 letni, sprawia wrazenie proporcjonalnego, nie przerosnietego co mi sie bardzo podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
DARNOK a tak Ci ufałem hehe

Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-03-10 23:20:43

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Nie wiem czy można jesli nie to proszę organizatora o usuniecie mojego głosu, na swojego zawodnika.Mimo to mój argument to >

Ramiona, proporcjonalna sylwetka no i oczywiscie słowa ikony kulturystyki mówią za siebie.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Darnok35-jak mozna głosować na kogos,kogo zdjecia i opisu jeszcze nie ma?glos niezaliczony... odejmuje 1 pkt z głosowania na Botthofa

Głosujemy dopiero jak uczestnik konkursu zamieści swojego zawodnika..

Przyznałes w tej chwili nagrode zawodnikowi,który wogóle jeszcze nie przybył na zawody....?
Tego nawet na Mr Olympia nie robia...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe acha w ten desen :) Patrze ankietka no to przeglad i wale )

arekmos81: gdyby byl w koszulece to by mial moj glos :)

masti: a jak juz dotrze na zawody to moge glosowac :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
Po imponującym początku do amatorskiej kariery, Shawn'n natknął się na przeciwnośc losu. Z powodu wypadku w 1993 roku miał wycięte dziewięc ścięgien w prawej ręce. Na szczęście nie poddał się. 14 miesięcy później, człowiek znany jako "Flexatron" wygrał New Jersey Natural Classic, Wschodnią. Przeciwności losu go nie opuszczały. W 1996 musiał zrobic przerwę z powodu kontuzji pleców, sześć lat później, jego ojciec został ciężko chory, a następnie zmarł na raka płuc. Rhoden musiał zawiesic swoja korierę i swój comeback zrobił siedem lat póxniej.
Amerykański zawodowy kulturysta Shawn Rhoden w ostatnim czasie zanotował ogromny postęp w swojej karierze. Na ostatniej Olympii zadebiutował na 11 miejscu, zyskał nowego sponsora w postaci firmy QNT oraz stał się nową twarzą marki Weider/AMI dzięki czemu zapewne często ujrzymy go w magazynach Muscle&Fitness oraz FLEX.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
Mój głos poszedł na mojego podopiecznego - Shaw Rhoden, mimo tylu trudności w życiu doszedł do takiej formy i nadal się nie poddaje.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
glosu w ankiecie nie mozna cofnac,poza tym jak kibice by to ocenili?Wypisano pierwsze miejsce,zanim zawodnik przyjechał??????

Sport nie polega na tym..:)

spaliles swoj glos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
Urodzony w miejscowości Tarifa, jako dwudziestolatek przeniósł się do Madrytu, gdzie po raz pierwszy zetknął się z kulturystyką. Wcześniej trenował trójbój siłowy, wziął nawet udział w kilku zawodach sportowych związanych z tą dyscypliną.
W zawodach kulturystycznych wystartował w 2003 roku, który to okazał się dla niego przełomowy i pozostaje najbardziej sukcesywnym okresem w jego karierze. Del Rio najpierw został zwycięzcą Pucharu Hiszpanii, organizowanego przez federację WABBA (The World Amateur Body Building Association), następnie uzyskał tytuł Mistrza Hiszpanii w Kulturystyce podczas mistrzostw federacji AEF (Asociación Española de Fisicoculturismo y Fitness), by ostatecznie − w kategorii wysokich zawodników − zwyciężyć rozgrywki NAC (National Athletic Committee) Mr. Universe. W ciągu kolejnych dwóch lat wygrał kilka lokalnych zawodów, a w 2005 federacja NAC uhonorowała go prestiżowym tytułem Mistrza Świata w Kulturystyce. Po 2008 roku del Rio, bez większego powodzenia, próbował swoich sił w starciach zagranicznych, głównie amerykańskich (m. in. IFBB New York Pro Championships w '08).

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs trener kulturysty cz 1- Matthias Botthof

Następny temat

Konkurs Trener Kulturysty -Zadanie Drugie

Wiecej