SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głosuj-Sogi!!,Konkurs III-Najlepsze zdjecie,trener bb

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6436

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Zasady dla osób z konkursu:

1.Wpisujemy swojego wybranego zawodnika(opcja tylko dla uczestników konkursu)-tylko jeden wpis i tylko jedno wybrane zdjecie .Opis powinien przekonać do głosowania na Wasze zdjecie.
Istota tych zawodów jest przedstawienie najciekawszego zdjecie swojego zawodnika:
-ciekawa,oryginalna poza
-ciekawa aranzacja zdjecia:miejsce,kolory,otoczenie
-na zdjeciu nie oceniamy zawodnika-tylko samo zdjecie jako takie i jego wymowę
-środki artystyczne uwypuklające istotę zdjęcia jak najbardziej ważne.

2.Działamy,by zdobyc jak najwiecej głosów-ale zawsze zasady fair play obowiazuja.Jak to zrobicie zalezy tylko od Waszej inwencji.

3.Czas trwania głosowania-do 24 marca godz 22:004.Wygrywa osoba majaca najwiecej głosów-punktacja bedzie w tabeli.Za kazde miejsce sa punkty.



Zasady dla głosujacych

1.Oceniamy tylko przedstawione już zdjęcie!.
2.Oceniamy wartości artystyczne zdjecia i jego wymowę,użyte środki,sugestywność zdjęcia.(przykłd-załączone zdjęcie-RooBi WRAŻENIE)
Nie bierzemy pod uwagę jego budowy ,masy itp
2.Piszemy krótkie uzasadnienie.


Głosy nagradzamy sogami!!!



Zmieniony przez - masti w dniu 2012-03-17 23:07:41

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-03-17 23:16:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi osobiście chodzi głównie o to, że aby wybrać najlepsze zdjęcie, trzeba zobaczyć wszystkie.
Tu było tak, że jedna fotka została wstawiona i już miała 5 głosów, a to nie jest chyba ideą tego konkursu?
W każdym bądź razie gratuluje wygranej kaczor, no i czekam na kolejną część konkursu. Pzdr.

Zmieniony przez - Leszkesz w dniu 2012-03-24 19:13:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
Shawn Rhoden to nie człowiek to maszyna zwana Flexatronem, jest niepokonany dzięki ukrytym szczegółom, nie ma mocnych na niego!!

PK_Kaczor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Essa The Bull Obaid kupa miecha .

Po treningu w Rotterdamie.






Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-03-17 23:27:55

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Głos na Shawna ciekawa fotka

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
głos na Shawn Rhoden dobre foto porównanie do poł maszyny , bo kulturyści to nie tylko zwykli ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
z rospędu dałem głos na Flexatrona, ale to dobry wybór, przez niego bana dostałem to trzeba go dalej promować

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Głos na Flexatrona - powrót do klasyki, nie jest nic "nawymyślane"

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-03-18 11:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głos na Flexatrona - najbardziej przypadła mi do gustu z pośród innych fotek , przede wszystkim ciekawe połączenie . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Moze się pospieszyłem ale na razie nie ma nic lepszego od Flexotrona.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Matthias podczas występu.

Ps. nie wiem jak można tak szybko otworzyć głosowanie, wg. mnie głosować powinno się dopiero jak się ujrzy wszystkich kandydatów.
Wklejone 2 zdjęcia i wszyscy głosują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
kto szybszy ten lepszy

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

*Interwały szybsze efekty w redukcji tłuszczu*

Następny temat

JUSZKOWO - Cwiczenia w plenerze

WHEY premium