SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głosowanie-zdjęcia w konkursie włączamy napęd 4 x 4,cz I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Tutaj wrzucamy do końca 1 lutego 2018 swoje zdjęcia konkursowe,wymiary i zadania konkursowe-w jednym poście

2 lutego głosowanie całą dobę-przyznajemy pkt.
Każdy może głosować.






-dla najlepszego 3 pkt (tu jedno zdaniowe uzasadnienie-dlaczego pierwsze miejsce )
-drugie miejsce 2 pkt (bez uzasadnienia)
-trzecie miejsce 1 pkt bez uzasadnienia )


Moderatorzy przyznają ptk liczone podwójnie.



Zmieniony przez - masti w dniu 2018-01-31 21:03:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Panie ,Panowie-nic się u mie nie działo-internet był ,kompy chodziły,komóra też działała.

Ale nie miałem czasu na większe pisanie,zajmowałem się, jak to Fans określił ,zadaniami pobocznymi-ale dla mnie istotnymi w tym momencie i tyle :)


Jak to było? :)

Kabo nie gwiazdorz, zjedz snikersa

A tak ogólnie-to widać ,że dawno nie brałeś udziału w konkursach-jak są głosowania to rzadko oceniam-z wiadomego powodu,chyba ,że to wymaga mojego głosowania.

Kwestia olewania?

Trochę wysiłku ,rozmów i czasu włożyłem w przygotowanie konkursu- stąd to chyba bardziej ja mogę mieć takie odczucia ,że - nie robiąc wszystkich zadań,podchodzicie do tego luzacko.


A drążenia tematu czy zadanie da się zrobić ,czy też nie,albo czy organizator je zrobił/zrobi, czy też nie-są :mówiąc delikatnie-bezsensowne.

W psychologii-to typowy mechanizm przeniesienia-sam nie wyrobię, więc wymyślam dla siebie alibi kosztem innych.

Co do ocen uczestników-często,choć może nie zawsze (sam już nie wiem-może kiedyś nic nie podsumowałem ? :) ) na zakończenie danego konkursu jest kilka moich spostrzeżeń,uwag,czy też ocen.

Zła poza? I zająleś drugie miejsce?

Coś tu chyba nie gra :)

Podobnie jak z robieniem wiatru a potem,że za cięzkie .

W filmie powrzucałem wiele osób w tej pozie-uważam,że jest bardzo widowiskowa i można się dobrze zaprezentować nie będąc nawet Pro :),co zresztą udowodnili uczestnicy.

Ale wiadomo-trenować trzeba .


Po tym pierwszym etapie,jak wrzucę wyniki-też napiszę parę uwag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
























Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2018-01-31 21:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Czy do bicka nie miała być specjalna poza?? Majkel sprawdź z Mastim lub Ojanem...żebyś sobie szans nie pogrzebał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Dokładnie tak-jest specjalna poza na biceps-na filmie jest kilkanaście przykładów.
Taką poze trzeba tu także wstawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Wiem, ale ja nie mam tej pozy.
Nie ma z czym pozowac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Eeee, no to ja też coś wrzucę Jakbym tak przypadkiem startował w tym konkursie to moze sie przydać
















1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jeszcze raz będę musiał zacytować własnego posta to się potnę
fanslaska

tylna pęcina tucznika


przednia pęcinka


tucznik za mgłą


No i zadanie nr 1, będzie?




Zadanie nr2, próbowałem, ale 38 powtórzeń to już naprawdę wstyd wstawiać. Oficjalne wytłumaczenie - niestabilne poręcze. Prawda między przyjaciółmi - z czym do ludzi

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
xtras2001




























Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2018-01-31 21:17:51


Nie moge edytowac postu, wiec tak dorzucam poze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba przysiady za mocno weszły i mam niedotlenienie mózgu bo działam na nie swoją korzyść i plusuję konkurencji
Ogólnie to 3 punkty miałem dać Krzyśkowi Piekarzowi ale pozę zrobił nie dokładnie

3 pkt. - Jsdolan5 - ponieważ Tobie poza ta sprawiła największą radochę

2 pkt. - Kabo9 za najbardziej dociętą łapę

1 pkt - Fanslaska za największą łapę



Zmieniony przez - jezoo w dniu 2018-02-02 01:48:25

Zmieniony przez - jezoo w dniu 2018-02-02 01:55:05
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie na sportowca roku - Paweł Jabłoński

Następny temat

DT GOSIKMYSZEK

WHEY premium