SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gówniarze i koks!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopaki,mam pytanie.Czy wy uwazacie,ze chwytanie sie za koks w wieku 16,17 lat jest madre?Im dluzej poruszam sie po sfd tym co raz bardziej sie dziwie,ze nikt im nie wytlumaczyl prostego faktu iz branie w wieku dojrzewania jest zupelnie pozbawione sensu!Nie uwazam sie za madrale czy jakiegos wielkiego speca,ale na zdrowy rozum,przeciez to jest glupota!Co wy na to? Benon

benon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ja uwarzam ze jesli ktos cos bierze to nie powinno innych obchodzic ... to on sobie niszczy zycie ... i jesli tak chce to prosze bardzo i inne osoby nie powinny sie do tego wpier****c.

mr.grass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje, też tak uważam.

Oni przecież się dopiero rozwijają a w tym wieku biorąc koks narażają swoje zdrowie. Bez farmakoligicznego wpomagania też by się przecież rozwinęli - przecież wciąż rosną !!!

Jednak ciężko jest im przetłumaczyć co ROBIĄ !!

Sam mogę się pochwalić że odwiodłem 3 osoby od powyższego (16lat) dałem trening poleciłem kreatynę oraz dietę wysokobiałkową i zbaranieli po miesiącu - jednak można na sucho !!! HA HA HA !!!

POZDRAWIAM
SZAMAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Była głupota i będzie i co im zrobisz nawet jakiś 13-letni łepek napisze w profilu że ma 23 lata, a jak będzie chciał to koks kupi, dilerzy muszą zarabiać i nie ważne na kim. Sam raz wziąłem w wieku 17-lat i byłem 100 razy bardziej ******lnięty od innych, taraz mam 20 lat i myślę że za 0,5 roku strzelę cykl(też nie mądre), ale już nie rosnę praktycznie, chociaż do 25 roku bym uciułał jakiś 1cm jeszcze. Przez tych łepków ludzie nie chcą puszczać dzieci na siłownie bo nie urosnął a to przecież koks hamuje wzrost chyba że bogaty łepek ***ie GH. Niech biorą za 10 lat wysrają wątrobe w iweku 18 lat będą łysymi *****ami, a kolejne dzisięć będą się trzepać na viagrze przy nadciśnieniu 180/110 ze z***anymi ściegnami i wciągniętymi do dupy resztkami jaj, to co że będą więksi i poszpanują na wiejskij zabawie przed gościami i może nie dostaną w japę, za 20 lat jego dziecko Down i tak mu na***ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki chlopaki,ze podzielacie moje zdanie.Ja osobiscie zaluje ze tak pozno wzialem sie za kulturystyke bo w wieku 19 lat.Pierwszy koks lyklem dopiero po 3,5 roku treningu na czysto.Bedac naturalnym dorobilem sie 20 kilogramow dodatkowej masy.17 lat to najlepszy wiek!Konia walisz 8 razy dziennie a i tak masz dosc testosteronu.Czemu ci wszyscy mlodociani koksiarze o tym nie wiedza?Nie chodz do szkoly czy co?Uwazam ze koks w pewnym momencie staje sie niemal niezbedny jezeli chodzi o dalszy rozwoj,ale 17 lat i sterydy to dwie rozne od siebie rzeczy!

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram Benon- ale czasami już sie nawet niechce odpowiadać na posty gówniarzy. To głupi wiek wiec jak coś se wbija do głowy to kaplica. Zgadzam się jednak, że trzeba ich od tego odwodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
macie racje. Ja później wziąłem się za siłownię i nie żałuję tego. Co do gówniarzy, to wielu takich widzę na siłowni, i nawet jak wezmą wielkie dawki to wymiękają, jak założą sobie kilka kilogramów więcej. Nie wiem, jak u WAS, ale u mnie gówniarze, którzy koksują i tak są cieniasami. Często podchodzą do mnie i chcą qpić to i tamto , albo pytają ile wziąłem omek, czy mety ))

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 17 lat i trenuje plywanie. narazie nic nie bralem ale jezeli chce cos osiagnac to bede musial. nie mam po prostu szans z ruwiesnikami ktorych trenerzy faszeruja. ostatnio moj trener dal mojej kolezance z klubu amfe (jak sie pozniej od niej dowiedzialem). miala to zatrzymac na Mistrzostwa Slaska. jednak tak nie zrobila i wzieła to przed treningiem. scignelismy sie na 100 m. pokonala mnie o 2 sek!!!! a ja jestem jednym z najlepszych plywakow w klubie!!!!!! i co o tym powiecie???? a wiem ze nie tylko amfa sie tam kreci!!!!! oczywiscie mi tez trener zaproponowal ale odmowilem (cos na n... ale nie pamietam nazwy). ostatni raz odmowilem...

artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acha! musze dodac, ze kocham plywanie i to jest najwazniejsza zecz w moim zyciu, wiec nie ma mowy o rezygnacji.

artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Artur!Rozumiem Twoj problem.W zawodowoym sporcie,a przynajmniej tam gdzie walka toczy sie o medale,a co za tym idzie pozniej tez pieniadze i sponsorow,doping jest nieunikniony.Coz,kwestia zdrowia jest w tedy sprawa drugorzedna.To tylko od Ciebie zalezy co wybierzesz.A rnold Schwarzenegger zaczal brac sterydy w wieku 15 lat i zdolal zbudowac najlepsze miesnie w histori.Oczywiscie nie stawiam Ci jego jako przyklad,ze mozna bezkarnie brac kiedy sie chce.Mysle,ze masz niezla zagryche!Po Twojej opini mysle,ze i w Twoim przypadku w koncu przyjdzie czas na doping.Oby jak najpozniej!Pamietaj,ze do wygrania masz nie tylko miejsca na podium,ale takze wlasne zdrowie.Od dawna wiadomo,ze zawodowy sport nie ma nic wspolnego ze zdrowiem .Mysle,ze jestes madrym kolesiem i mimo wszystko dobrze pokierujesz swoim zyciem i kariera.Jak chcesz sie ze mna czyms podzielic-smialo pisz.Pozdrawiam!

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie mogą brać -tak samo jest z narkotykami jak ktoś chce to i tak weźmie.
Wydaje mi sie że też trochę podobne jest to do mody-inni biorą to ja też.
narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
Ja myślę, że jedyny sport, w jakim nie bierze się dopingu to skoki narciarskie. Tam liczy się przede wszystkim technika!
Spójżcie na przykład na chlubę ostatniego sezonu - A. Małysza. Koleś jest super chudy. Chociaż, jakieś środki na koncentrację i wzmocnienie siły(wybicie) są tam mile widziane? Eh a może się myliłem?
No dobra, zmieniam zdanie. Jedyny sport bez dopingu to golf i billard. Ale czy wtym wypadku możemy mówić o sporcie?
Wiele pytań bez odpowiedzi...

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

następny cykl

Następny temat

COŚ INNEGO ZAMIAST CLENBUTEROLU

WHEY premium