SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Góra dół 3x + 2x walki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 882
Czesc. na siłowni trenuje łącznie kilka lat ogólnie zawsze to były typowe splity. Od niedawna zacząłem trenować muay thai (wtorek,czwartek) i na siłownię teraz chodzę (poniedziałek,środa,piątek) dodam że walki są tylko dodatkiem, głównym celem jest ciągle sylwetka i w tym momencie nabieranie masy.

Trochę o mnie:
25 lat
Wzrost 182
Waga 95
Pas 90cm
Ramię 44cm.
Bf hmm do 20%

Rekord klatka160
Przysiad 180
Martwy 200

Dieta; około 300g białka, 500g ww, 90g tłuszczy
Okolo 4100kcal jakoś tak:) zwiększam co około 10 dni o 150 kcal

Dodatkowo. Leci susta 500 i deca 250.

Moje pytanie brzmi czy taki trening będzie wystarczający ? Czy nie za mało ćwiczeń lub serii? Albo może za dużo? Bo ciężko mi się zdecydować. A może dodać jeszcze na.ramiona?



Gora
Wyciskanie sztangi płasko+podciąganie 3s
Wyciskanie skos gora+wiosłowanie hantla 3s
Wyciskanie zolnierskie+wznosy w bok 3s
Pompki na poreczach 4s
Uginanie ze sztanga prosta 4s
Brzuch 2cw po 3s

Dół
Przysiad ze sztanga 4s
Wyciskanie wąsko maszyna 3s
Prostowanie 3s
Uginanie 4s
Lydki 4-5s

Góra
Sztanga skos gora+wiosłowanie sztanga nachwyt 3s
Pompki na poreczach+podciaganie lub martwy 3s
Podciąganie sztangi do brody+wznosy w bok 3s
Wyciskanie hantla za głową 4s
Młotki 4s
Brzuch 2cw po 3s

Zakres powtórzeń 12-8
1tydz- góra dół góra
2tydz- dół góra dol

Dodam że trening już od jakiegoś czasu robię i jest całkiem spoko, daje radę ale może macie jakieś wskazowki. Powtórzę że walki traktuje jako dodatek/ kardio a zależy mi na zdobyciu kilku kg.
Dzięki

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Trening wygląda ok, tylko nasuwa się pytanie czy przy bf 20% nie powinieneś pójsć w kierunku redukcji.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 882
No z tym 20% to na pewno przesadzilem, nie mam jak sprawdzic. Do tego jeszcze nie doszedłem do nadwyżki z kcal i mimo że waga stoi w miejscu, pojawiły się zyly już nawet na brzuchu mimo że waga i obwody stoją w miejscu to wygląd się zmienił bardzo na plus.

Dobra to jeszcze pytanie, czy ma sens dac martwy ciag(NIE na dwójki) w dzień dołu zamiast gory Między przysiadami a reszta ćwiczeń na nogi?? Bo czytałem.gdzies że tak mozna ale chcę się utwoerdzic
Dodam że dzisiaj spróbowałem i moje odczucie jest takie że okej.

Dzięki za pomoc


Zmieniony przez - Dabeek w dniu 2018-06-21 11:28:54

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Panie, żyły na brzuchu to są przy 8-10% bf, a więc lekko Cię poniosło.


Martwy w dniu dołu pasuje jak ulał. Sam tak robię od dawna.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 882
Dzięki Ronnie. Dobra to tak zostaje i lecę na trening. Pozdrawiam

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmęczenie na cyklu teść deca

WHEY premium