SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Furiat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Witam po dłuższym czasie chce wejść juz na zaawansowana dietę. Czy ktoś brał dietę od "Czarny Furiat" ? Czy 150 zł to norma i czy dieta 600zl miesięcznie to dużo co myślicie? Czy jego dieta jest dobra? Proszę o opinie.

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dostaniesz schemat kopiuj-wklej, wiem, bo mam 3 podopiecznych z jego rozpiskami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Czyli się nie opłaca? Znasz kogoś kto rozpisze taniej?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
kacper1111
Czyli się nie opłaca? Znasz kogoś kto rozpisze taniej?


Napisz do chłopaków w dziale odżywianie może ktoś pomoże Ci ogarnąć dietę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kacper1111
Czyli się nie opłaca? Znasz kogoś kto rozpisze taniej?


juz lepsza opcja bedzie pakiet na potreningu.pl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Za ile jest miesięcznie i jaki budżet miesięcznie trzena mieć?:).Jeśli ktoś z was też dziala pod tym względem poproszę o wiadomość chciałbym zacząć trenować pod kogoś dobrym okiem :)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ile dieta kosztuje to zalezy na jakie produkty mozesz sobie pozwolić finansowo i jakie masz zapotzrebowanie kaloryczne, ale wszytsko na http://potreningu.pl/plan/new/abonament masz do dogadania
na forum też sa osoby co się zajmują tym, TomQ, ronie, flex, hubert81, domer, koniu i wielu innych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
kacper1111
Witam po dłuższym czasie chce wejść juz na zaawansowana dietę. Czy ktoś brał dietę od "Czarny Furiat" ? Czy 150 zł to norma i czy dieta 600zl miesięcznie to dużo co myślicie? Czy jego dieta jest dobra? Proszę o opinie.



Nie chce oceniać ale również słyszałem, ze wszystkim wysyła to samo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Po półrocznej przerwie chciałbym wystartować od nowa. Przyczyn nie będę pisał. Wiem że teraz wyglądałbym o wiele lepiej no ale cóż. Znów mi przyszło zacząć od nowa. Ocenicie dietę? Napisze tylko wzrost i wage oraz zapotrzebowanie bo narazie nie mam jak zmierzyc obwodow,przeprowadzilem sie i nie mam miarki.
Wzrost:188
Waga:78
Zapotrzebowanie kcal:3400
Wiek:19
Cel: Masa
Odżywki:Kreatyna sfd mono,białko whey 100, no i moglibyście doradzić jakiegoś gainera oprócz mass up? I jakoś to rozłoożyć do diety?:)

Nie chciałem zakładać nowego tematu Panowie.






Zmieniony przez - kacper1111 w dniu 2017-08-09 12:00:09

Zmieniony przez - kacper1111 w dniu 2017-08-09 12:02:02

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Za dużo kcal. Białka tak naprawdę nie potrzebujesz więcej niż 150g i jest to potwierdzone badaniami. Reszta ląduje w kiblu obciążając przy tym wątrobe, nerki i .....portfel.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
To co by wyrzucić z tego?:)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 4 dniowy 5x5

Następny temat

Trening Klatki

WHEY premium