SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej

Wracam po dluzszej przerwie. Po poukładaniu soraw osobistych moge podizelic sie nowymi celami sportowymi

Wróciłam mocniej do biegania, i to dluzszego niz wczesniej Przygode z dłuższymi biegami zaczynam od PolUltra Maratonu Bieszczadzkiego, czyli 26 km po Bieszcadach 7 października. Wczesnjej 17 wrzesnia, ale bardziej treningowo polmaraton u siebie, na miejscu, plasko A plany dalsze, jakos przyszla wiosna-jesien to juz jakies dluzsze biegi 50+ km - ale to plany, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie

Oprocz tego trenuje silowo od 3 do 5 razy w tygodniu, robie trening gora-dol na zmiane, bez konkretnego planu, ale oparty w wiekszosci na cwiczeniach wielostawowych + troche wyciagow + stabilizacja.

No i biegam, raz w tygodniu dluzsze wybieganie 25-30 km, oprocz tego 2-3 krotsze treningi biegowe, czasem marsze z obciazeniem, zeby przygotowac sie do marszu ze sprzetem w gorach, chodzenie na schodach (maszyna na silowni) albo na biezni na duzym nachyleniu.

Czyli cwicze duzo, czasem wykda 2-3 h dziennie Ale tak lubie..

Jem tez duzo -3500 kcal, 25%bialka i tluszczu i 50 % wegle. Ale jak wiem, ze gdzies wychodze zjesc albo ktos dla mnie gotuje to nie locze dokładnie. Jak raz jest trochę wiecej albo mniej albo niebtakie makro to nic sie nie dzieje, to akurat jest bardzo elastyczne. rzadko beda fotki jedzenie, bo duzo pracuje, treningi zajmuja duzo czasu a chce tez miec czas na zycie prywatne i znajomych, wiec nie trace go na ukladanie jedzonka na talerzu i fotografowanie, ale pisac co jem bede jadam zdrowo w 80% i dojadam te 20% ze "wszystkiego" - jakis lod po obiedzie, pasek czekolady, czy cokolwiek na co mam ochote

Nizej foto jak wyglada mniej więcej sylwetka. Mlim zdaniem odkad przestalam zwracać na nia uwage a zaczelam chciec byc "niezniszczalna" wytrzymala i silna to jest duzo lepiej niz wczesniej

2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Chyba rzeczywiście jest lepiej a przecież wcale nie było źle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Cieszę się, że jesteś z powrotem powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Zajawka biegowa konkretna. Śledzę i dopinguję, bo takie dystanse o jakich piszesz to dla mnie kosmos.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Imponujące plany! Kibicuję

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wezyatkich ! Super, ze jestescie !

Wypiska z wczoraj:

TRENING

rano:

Dół siłownia

1. Martwy ciag sumo 6 x 8
80 kg

2. Wykroki chodzone z hantlami 5 x 16
10 kg

3. Rdl z hamtlami 5 x 10
18 kg

4. Uginanie nog na maszynie lezac 5 x 12

Wieczorem:

2 h na schodach (maszyna na silowni) , czyli długi wysilek z tetnem między 155 a 165, ktory ma przygotowac do a) długich podejsc w gorach b) dlugiego czasu wysilku

Przyznaje, ze treningi silowe robie czasem troche ostroznie jak wiem, ze mam w planie tego dnia "cos jeszcze", ale ciezko mówić, żebym na którymkolwiek sie obijala

DIETA

1. Jaja, maka gryczana i zytnia, kakao, maslo krzechowe + kawa z mlekiem
2. Jaja, platki owsiane, banan, sliwki, brzoskwinia + kawa z mlekiem
3. Makaron orkiszowy, piers z kurczaka, olej kokosowy, warzywa + zupa krem z groszku z pestkami dyni
4. U kolezanki, wiec nie wiem dokladnie co w środku placki ziemniaczane z cukinia, salatka z burakami i camembertem, sos czosnkowy na bazie jogurtu

Jedzenia ciut mniej niz zwykle, bo dzien wczesniej bylam na parapetowce u kolezanki i tam najadlam sie duuzo, na zapas i po prostu nie mialam takiego aletytu juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
forma zaj**ista, nowe cele treningowe bardzo mi się podobają - podglądam obowiązkowo i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Cele konkretne, dystanse o których wspominasz robią wrażenie Trochę zazdroszczę tego biegania, bo bardzo lubię ale czasu i zdrowia brakuje. Trzymam kciuki
2h na schodach to naprawdę długo, nie nudzisz się? Ja mam problem wytrzymać 10 min. na jakiejkolwiek maszynie. Na świeżym powietrzu, w terenie nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Padme

Viki, czy sie nudzi.. Czasem tak.. Ale wlaczam muzyke, czasem jakies filmiki z youtube (uwielbiam ogladac turnieje tanca i lyzwiarstwo figurowe np ) i jakos leci. A nie bardzo jest wyjście, nie mam gor blisko do trenowania to radze sobie jak sie da

TRENING

Rano :

1,5 h marszo-biegu
15 min truchtu na 5:40-5:50/ km / 5 min szybkiego marszu

Popołudniu:
Gora:

1. Wyciskanie na plaskiej 10/10/8/8/6/6
30/35/40 kg

2. Rozpietki 4 x 12
8 kg

3. Wyciskanie hantli siedzac 4 x 10
12 kg

4. Unoszenie ramion w bok z hantlami 4 x 15
4 kg

5. Wioslowanie hantlem w opadzie tulowia 4 x 10
18 kg

6. Wioslowanie do brzucha na wyciagu siedzac 4 x 12

+ 30 min schody

No jak mowilam, bywa duzo cwiczenia w ciagu dnia Ale juz nawet nie odczuwam jakiegos mega zmeczenia, czasem bogi bola, bo dostaja jednak najmocniej przez bieganie + schody + silownia

DIETA

1,2. Jajka, maka zytnia i kokosowa, banan, po 2 brzoskwinie i 2 sliwki + kawa z mlekiem
3. Jaja, maka gryczana, maslo orzechowe
4. Serek wiejski, ryz, 2 brzoskwinie, odzywka bialkowa
5. Baton bialkowy, banan, brzoskwinia, wafle ryzowe
6. Ryz, piers z kurczaka, olej kokosowy, warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ale ładna miska, to są kalorie jakie lubię :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy Bziu

Następny temat

Ann- dziennik treningowy

WHEY premium