SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny. zapraszam

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Szału nie ma mówie z góry, daje poprostu do oceny krytykowac itd. Niech każdy się wypowie na podstawie zdjęć co mu nie pasuje itp. Przepraszam za zamazane części zdjęc ale z powodu dziwnych min itp. nogi ćwicze dopiero od miesiąca więc nie daje jeszcze fot. Mam 20 lat. można powiedziec 1 rok z głową treningu około 77-79 kg wagi wzrost 183,5 odwód bicepsa 38 ;/... przedramie 34 obwód klatki 112 , obwód barków 127. suplementy kiedys całkowicie bez pojecia o ile dobrze pamiętam nitro bolon i gainer ale nic z tego nie było niedawno cykl na kreatynie universala i gainer dla uzupełnienia diety. nic więcej. wyciskanie na klatke jak mam dobry dzień 120 szarpne. innych wyników nie sprawdzałem. ciągle czuje ze siła idzie ale obwody nie.. ok zdjęcia ponizej Pozdrawiam

ThePowerOfTheDolar

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Dla mnie liczy się proporcjonalny rozwój i grunt aby to szło do przodu. Wiadomo że jest również ten gorszy okres… jak u każdego. Ale patrząc na pierwsze zdjęcia a te aktualne to cieszy jednak fakt że jakby nie patrzeć cały czas do przodu

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Ogólna sylwetka. aha przepraszam za jakośc zdjęc wszystkie robione telefonem.

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Bicepsy i kaptury.

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


triceps
1

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


klatka

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


biceps

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Plecy z barkami

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


plecy

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


takie nijakie
1

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


następne nijakie

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Fajan sylwetka dorzuć jeszcze kilka kg i bedzie git . Z fajnym szeryfem masz foto haha:)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJE FOTY pojazd ciężki ma być...

Wiecej