SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma na obczyźnie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich użytkowników,

na początku może pokrótce się przedstawię. Co prawda konto założyłem jakieś kilka lat temu, jak miałem pierwszy kontakt z siłownią, ale dopiero dziś zdecydowałem się na czynny udział. A więc, na imię mam Damian i pochodzę z okolic Krakowa. Od ponad 2 lat mieszkam za granicami naszego pięknego kraju, i może dlatego poczułem potrzebę odwiedzenia tego forum bo nadzwyczajnie brakuje mi kontaktu z rodakami. Przestawię może po krótce swoją przygodę z siłownią która zaczęła się podajże na przełomie roku 2013/2014. Po przepracowanych prawię 2 latach na siłowni, zdecydowałem o zmianie miejsca zamieszkania. Początkowo po przybyciu do Niemiec próbowałem pogodzić wszystkie stawianie mi przez los wyzwania z trenowaniem. Niestety po ok 2 miesięcy od przybycia zrezygnowałem. Nauka języka, szkoła praca i życie na obczyźnie nie pozostawiały czasu na sumienny trening kilka razy w tygodniu. Po unormowaniu czynności życia codziennego odnalazłem czas żeby ponownie zacząć trenować .I oto w czerwcu 2017 położyłem się po ponad 1,5 rocznej przerwie na płaskiej.

W powyższym temacie chcę pokazywać i opisywać po krótce "mój dziennik treningowy" oraz aktualizować zdjęcia postępu w drodze do upragnionej sylwetki. A więc zaczynajmy.

Tak jak wcześniej wspomniałem treningi zacząłem w czerwcu tego roku. Pierwszy przegląd sylwetki zrobiłem w lipcu poniżej zdjęcie z wymiarami

Waga 83kg

Pas 82cm

od tego momentu została też wprowadzona dieta, która jest do dnia dzisiejszego:
- dni treningowe 240g ww(40g ww prostych po treningu) / 60g t / 200g b (liczone z wszystkich produktów )
- dni nietreningowe 200g ww/ 60g t / 200g b
posiłki są podzielone na 2 białkowo-tłuszczowe oraz 2 białkowo-węglowodanowe

Suplementacja którą się posiłkuje to :
-Citrulline Malate (Primaforce) 2g/ 2 razy dziennie w dni nietreningowe 6g/dzień treningowy (4g przed , 2g po)
-High Absorption Magnesium (Doctosr’s BEST) 2 tablet przed snem 400mg
-Aschwagandha (Jarrow) 600mg przed snem
-Rhodiola (Jarrow) 500mg przed treningiem/ rano w dzień nietreningowy
-Micronised Creatine Powder ( ON optimum nutrition ) 5g/ 2 razu dziennie w dni nietreningowe, 5g/ przed i po treningu w dni treningowe
-Maltedoxtrin ( Myprotein) 20g w trakcie treningu
-Gold Omega 3 ( Olimp ) 1g/ do posiłku w dni nietreningowe , 2g/ przed i po treningu
-Vitamin D3&K2 ( NOW) k2 100mcg / D3 2000 j.m. do śniadania

Trenuje systemem FBW 4 razy w tygodniu z naciskiem na klatkę piersiową która zawsze była u mnie słaba. Trening kardio nie
występuje w moim planie treningowym poza krótką 5 minutową rozgrzewką na orbitreku. Natomiast zwracam dużą uwagę na aktywność
poza treningową.

Na stan dzisiejszy forma oraz wymiary prezentują się następująco:





waga średnia z całego tygodnia: 72,8 kg
pas : 76cm



Tym o to krótkim wstępem chciałem się przedstawić i przywitać. Zachęcam do śledzenia mojego powrotu do żelastwa jak i do komentowania.
Przegląd sylwetki będę udostępniał co tydzień.



Pozdrawiam gorąco!












Zmieniony przez - dwroblew w dniu 2017-09-29 21:41:47
4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Powitać. Forma w sam raz na masę. Będę zaglądać i trzymać kciuki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
witamy w dziale-powodzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

W dniu dzisiejszym zakończyłem redukcje. Waga 72,4kg. Bardzo jestem zadowolony z tych 12 przetrenowanych tygodni. teraz czas na krótkie wakacje. Drobna przerwa w treningach i dicie dobrze mi zrobi, po powrocie zaczynam dodawać kcl pomału z węglowodanów, aż waga ruszy powoli i optymalnie w górę.


Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
Bardzo fajny efekt koncowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

artykuł o IF na interii

Następny temat

Plan na najbliższe miesiące

WHEY premium