SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma Fitness - PLAZA Ruda Śląska

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Czy ktoś z was ćwiczy lub ćwiczył w tym klubie i może sie wypowiedziec o jakości świadczonych usług. Jak siłownia w porównaniu z innymi itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
Ja tylko widziałem :) ale co do wielkosci to nie mam pojecia ... bo przez szybę to wydawało się to nie zaduże ale nie mam pojęcia co i jak najlepiej przejedz sie na jeden trening i tyle i ocenisz pozdrawiam

wejściówa chyba bodajże 5pln była :) nie wiem jak teraz

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2007-02-07 21:01:09

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7351
Czesć mieszkam niedaleko i wprawdzie nigdy nie ćwiczylem na siłowni ale czasem zdarza mi się na ściankę w tym klubie chodzić. Interesowałem się też siłownią. Sprzęt jest porządny ale samo pomieszczenie jest trochę ciasne. Pozatym miesięczny karnet kosztuje 100zł z tego co pamiętam to w cenie karnetu masz trenera który tam siedzi podobno 6 dni w tygodniu.

Pozdrawiam

:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 76
jak siłownia w rudzie śląskiej to tylko MAXIMUS na HALEMBIE , profesjonalny sprzęt , miła atmosfera , do tego czasami można zobaczyć bogdana szczotke , ćwiczy tam równiez mistrz świata seniorów w wyciskaniu na klate :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
siemka:) ćwiczyłam w Formie więc moge sie wypowiedzieć :D
Siłownia - nienajgorsza fajny trener był z tym że dziwnie mi sie tam ćwiczyło , ludzie jacyś tacy sztywni chociaz zdarzały sie wyjątki :P
Minusem jest t oze mają tylko 2 rowerki i niema bieżni :( Dla dziewczyn mysle ze to znaczace
Ogólnie karnet za 156zł sie opłaca bo jest w tym spinning i rózne formy aerobiku a na koniec mozna jeszcze zaliczyc odnowe biologiczna i czujesz sie boskoo :D Chyba znów zaczne tam chodzić pozdro

zdrowie jest najważniejsze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czestochowa_Skorpion , Ptasznik

Następny temat

PRACA W CHARAKTERZE FILLE AU - PAIR WE FRANCJI

WHEY premium