SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Floyd Mayweather vs Conor McGregor 26.08 MGM Grand Garden Las Vegas

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Walka bokserska między legendą boksu Floydem Mayweatherem i mistrzem wagi lekkiej UFC Conorem McGregorem jest już pewna!

Floyd Mayweather podpisał kontrakt na walkę i wróci z emerytury, by stoczyć pojedynek bokserski z Conorem McGregorem. Irlandczyk już wcześniej podpisał kontrakt na walkę i wszyscy oczekiwali tylko na ruch ze strony Mayweathera. Wszyscy fani i osoby zainteresowane tym pojedynkiem zastanawiali się kiedy Floyd podpisze umowę, ale jak się okazało nie musieliśmy czekać na to zbyt długo.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że grupa promocyjna Mayweathera zarezerwowała datę i miejsce na walkę, która odbędzie się 26 sierpnia w MGM Grand Garden w Las Vegas.

Dla Conora McGregora będzie to debiut w zawodowym boksie natomiast dla Floyda Mayweathera będzie to jego 50 pojedynek w karierze w której nie przegrał ani jednej walki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Będzie więcej zwycięstw niż Marciano, czy zachwieje jego statystyką? Myślałem, że skończy na 49 żeby nie przebijać legendy.

W tym pojedynku stawiam na Floyda. Conor młodszy, być może szybszy, ale zielony jak szczypiorek w boksie zawodowym. Mayweather bezlitośnie to wykorzysta, szczególnie jak mu dobrego sedziego dadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ostatnia wygrana walka Floyda przed czasem to jak z zaskoczenia przywalił Ortizowi ładnych parę lat temu... nie wiem jakoś nie widzi mi się żeby Floyd miał go zniszczyć przed czasem tak jak wielu uważa. Zwłaszcza że zasięg i warunki robią swoje. Kurde nie mogę się doczekać żeby zobaczyć czy np Conor będzie przestrzegał zasad :P będzie się działo

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Widzę, że Conor dopial swego. Liczę, że Floyd pokaże gdzie raki zimuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Raczej nie będzie końca przed czasem, ale wykorzystując doświadczenie będzie punktował Conora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No to chyba najbardziej prawdopodobna opcja. Albo moooże Conorowi coś się uda :P albo zacznie łamać zasady itp

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar
Ostatnia wygrana walka Floyda przed czasem to...
Ja nie porównywałbym umiejętności bokserskich Conora do przeciwników Floyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
MMA
Puar
Ostatnia wygrana walka Floyda przed czasem to...
Ja nie porównywałbym umiejętności bokserskich Conora do przeciwników Floyda.


A ja bym porównał biorąc pod uwagę warunki fizyczne Conora. Ale mogę się mylić zobaczymy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
nie lubię ani jednego ani drugiego,wiec nikomu nie kibicuję. Ze względu czysto sportowego jednak nie widzę Conora w tym pojedynku,wg mnie porywa się z motyką na słońce
aha,oglądać nie zamierzam i nawet nie będe tego łapał na necie


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-06-14 20:56:31
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Ale by były jajca jakby rudy wygral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Rzygać się chce jak widzę takie walki. Zawsze kiedy dochodzi do pojedynku międzystylowego musi być na zasadach bokserskich. Czemu? Murzynki boją się że w walce z minimum reguł ich pajacowanie i opuszczanie gardy nie zda egzaminu i skończy się slamem, a później okopaniem ich murzyńskiej dupy?
Ali vs Inoki - Inoki nie mógł kopać ani rzucać
Floyd vs Connor - zasady czysto bokserskie....

Kupa śmiechu. Bokserzy od zawsze dygali się przed walką wszechstylową, żaden mistrz nie podjął wyzwania Gracie. Ostatni bokser który walczył międzystylowo to był chyba Savage vs LeBell. Cała reszta albo pajacuje bo boi się dostać kopa jak Ali albo przechodzi na czyste MMA. Sorry, ale dla mnie to mało honorowe.

Chciałbym aby na sam koniec, nawet jak Irol by przegrał, wykonał na murzynku chamskiego slama i wydusił z niego oddech, niech koleś o skórze ciemniejszej od słońca nie pajacuje i nie uważa się za wojownika wszechczasów.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty walki w Warszawie

Następny temat

Adamek vs Salomon Haumono 24.06.17 walka stulecia

WHEY premium