sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Floyd Mayweather vs Conor McGregor 26.08 MGM Grand Garden Las Vegas

Wysłana -

Fox Sports

Tyron Woodley zamierza postawić pieniądze na wygraną Conora McGregora w konfrontacji z Floydem Mayweatherem

Kursy bukmacherskie zachęcają mistrza wagi półśredniej do zaryzykowania.

Jeszcze nie tak dawno Tyron Woodley (17-3-1, 7-2-1 w UFC) starał się o zestawienie go do walki z Conorem McGregorem (21-3, 9-1 w UFC). Irlandczyk dostał jednak szansę pojedynku z jednym z najlepszych bokserów wszechczasów, Floydem Mayweatherem (49-0). Więcej
Wysłana -
Conor McGregor stworzył w swoim klubie mural przedstawiający walkę z Floydem Mayweatherem

Dobra motywacja to bardzo ważna rzecz zarówno w codziennym życiu jak i sporcie dlatego różni ludzie mają różne sposoby na odpowiednie zmotywowanie się do działania.

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor postanowił motywować się codziennie do treningów patrząc na stworzony w swoim klubie mural przedstawiający jego walkę z Floydem Mayweatherem. Ważne jest w tym muralu to, że McGregor wyprowadza mocny cios docierający do szczęki Floyda.
Czy obraz ze ściany klubu będzie miał odzwierciedlenie w prawdziwej walce dowiemy się już 26 sierpnia.


Wysłana -


Nick Diaz – Nie liczcie na Conora McGregora w walce z Floydem Mayweatherem

Były pretendent do tytułu UFC Nick Diaz uważa, że nikt nie powinien liczyć na Conora McGregora w walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem.

McGregor stanie do walki bokserskiej z Mayweatherem 26 sierpnia w Las Vegas i będzie to jego debiut w zawodowym boksie oraz konfrontacja z pięściarzem takiego formatu. Ta walka zdaje się nie robić wrażenia na Nicku Diazie, który jeszcze w maju powiedział, że nie ma co liczyć na mistrza wagi lekkiej UFC. Więcej
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź